Kas mēs esam

SIA "AMAZONE" , Kuldīgas novads, Padures pagasts, dibināta 1993. gadā kā vācu firmas "Amazonen-Werke" oficiālais pārstāvis Latvijā. Dibinātājs un valdes priekšsēdētājs – Arvis Mikāls, īpašnieki Baiba Mikāla un Arvis Mikāls.

SIA "AMAZONE" ir firmu "AMAZONE", "KRONE", "STEYR", "GRIMME", "ANNABURGER", "LECHLER", "TANCO" un "WALTERSCHEID" oficiālais importētājs Latvijā un piedāvā augsnes apstrādes tehniku, lopbarības sagatavošanas tehniku, kartupeļu stādīšanas un ražas novākšanas tehniku, kardānu vārpstas, uzkares sistēmas, smidzinātāju sprauslas.Ko mēs daram

Darbības sfēra – augstvērtīgas un kvalitatīvas lauksaimniecības tehnikas tirdzniecība un serviss. SIA "AMAZONE" klienti – ap 1000 zemnieku saimniecības visā Latvijā. AMAZONE - Jūsu stiprais partneris lauksaimniecības, komunālajā un meža tehnikā. Lai ieekonomētu mūsu klientu laiku un naudu, ir izveidots tirdzniecības tīkls visā valstī, kur ar mūsu sadarbības partneru atbalstu nodrošinām mūsu pārstāvēto produktu pieejamību tuvāk konkrētā lauksaimnieka dzīvesvietai.

Mūsu resursi

Profesionalitāte — augsti kvalificēti inženiertehniskie darbinieki, kuri ik gadu iziet apmācības kursus par jaunākajām tehnoloģijām un produktu grupām mūsu pārstāvēto firmu ražotnēs.

Augstas kvalitātes preču piegādes un produktu serviss
  • Pircējs sev vēlamo tehniku saņem tieši no rūpnīcas, bez starpniekiem, tādējādi ar zemākām izmaksām;
  • Mūsu rīcībā ir jaunākās paaudzes tehnikas diagnosticēšanas un labošanas iekārtas, kā arī stacionārā un mobilā servisa iekārtas;
  • Ja vajadzīgās rezerves daļas ir mūsu noliktavā, remontu veicam 24 – 48 stundu laikā, ja jāpasūta ražotājam – maksimāli 4 dienās.
Informatīvais un konsultatīvais dienests
  • SIA „AMAZONE” katru gadu piedalās lielākajās lauksaimniecības tehnikas izstādēs Latvijā;
  • SIA „AMAZONE” regulāri rīko seminārus visā Latvijā par konkrētajām produktu grupām, informējot zemniekus ne tikai par to tehnoloģiskajām priekšrocībām, bet sniedzot arī ieskatu par šo tehnoloģiju pielietojumu konkrētajā vidē;
  • Ar specializēto preses izdevumu starpniecību informējam savus klientus par novitātēm mūsu pārstāvēto firmu produkcijā.
Pieejamība visā latvijā

Lai ieekonomētu mūsu klientu laiku un naudu, ir izveidots tirdzniecības tīkls visā valstī, kā arī ar mobilo servisa vienību palīdzību nodrošinām kvalitatīvu servisu katram klientam.


Mūsu rekvizīti

SIA AMAZONE
Deksnes iela 9, Padures pagasts
Kuldīgas novads, LV-3321, Latvija

LV46103001507
Luminor Bank AS
LV03RIKO0002930225036

Tel.: +371 63348131
Fakss: +371 63322468
E-pasts: amazone@amazone.lv

Amazone logo

Rezerves daļu veikals Kuldīgā
Deksnes iela 9, Deksne, Padures pagasts,
Kuldīgas novads, LV-3321


DARBA LAIKS 

Darba dienās     9.00 – 17.00

Brīvdienās         SLĒGTS

Rezerves daļu veikals Jēkabpilī
Madonas iela 20A,
Jēkabpils, LV-5202 


DARBA LAIKS

Darba dienās     9.00 – 17.00

Brīvdienās         SLĒGTS

Rezerves daļu veikals Valmierā
Beātes iela 60,
Valmiera, LV-4201


DARBA LAIKS

Darba dienās     9.00 – 17.00

Brīvdienās         SLĒGTS

Rezerves daļu veikals Brankās 
Rasas iela 2, Brankas, Cenu pagasts,
Jelgavas novads, LV - 3042


DARBA LAIKS

Darba dienās     9.00 – 17.00

Brīvdienās         SLĒGTS