KURZEME

Deksnes iela 9, Deksne, Padures pag., Kuldīgas novads, LV-3321

Reģiona pārdošanas vadītājs – Sandis Zaļkalns,
+ 371  29264388
sandis@amazone.lv

Servisa inženieris –  Kārlis Siatkovskis,
+371 25452635
karlis@amazone.lv

Rezerves daļas pārdevējs - konsultants - Edgars Zīverts 
+371 27367444
kuldiga@amazone.lv

ZEMGALE

Rasas iela 2, Brankas, Cenu pagasts, Ozolnieku novads, LV-3042

Reģiona pārdošanas vadītājs – Māris Uplejs,
+371 29165455
maris.uplejs@amazone.lv

Servisa inženieris –  Valters Šuba
+371 25477908 
valters@amazone.lv

Rezerves daļas pārdevējs - konsultants - Mārcis Stepāns
+371 25753222
brankas@amazone.lv

LATGALE

Madonas iela 20a, Jēkabpils, LV- 5202 

Reģiona pārdošanas vadītājs – Edgars Suveizda,
+371 26119143
edgars@amazone.lv

Servisa inženieris – Ēriks Latkovskis
+371 29196329 
eriks@amazone.lv

Rezerves daļas pārdevējs - konsultants - Artūrs Piliens
+371 25420355
jekabpils@amazone.lv

VIDZEME

Beātes iela 60, Valmiera, LV-4201 

Reģiona pārdošanas vadītājs – Elvis Janičenko,
+371 27809466
elvis@amazone.lv

Servisa inženieris –  Reinis Ziediņš
+371 28620122,
reinis@amazone.lv 

Rezerves daļas pārdevējs - konsultants - Intars Mačulis
+371 26193800
valmiera@amazone.lv

TEHNIKA

Steyr traktortehnikas pārdevējs-konsultants - Oskars Olavs
+371 26812112
oskars.olavs@amazone.lv

Steyr traktortehnikas pārdevējs-konsultants Latgalē - Kārlis Vārna
+371 25423063
karlis.varna@amazone.lv

Lietotas tehnikas pārdevējs – konsultants - Edijs Kalniņš
+371 26955573
edijs.kalnins@amazone.lv

ADMINISTRĀCIJA

+371 6334 8131
amazone@amazone.lv


REZERVES DAĻU VEIKALU DARBA LAIKI

SEZONĀ (Marts – Oktobris)

Pirmdiena – Piektdiena – 8.00 – 17.00

Sestdiena, Svētdiena – Slēgts

NESEZONĀ (Novembris - Februāris)

Pirmdiena – Piektdiena – 9.00 – 17.00

Sestdiena, Svētdiena – Slēgts

Amazone logo

Rezerves daļu veikals Kuldīgā
Deksnes iela 9, Padures pagasts,
Kuldīgas novads, LV-3321

Rezerves daļu veikals Jēkabpilī
Madonas iela 20A,
Jēkabpils, LV-5202 

Rezerves daļu veikals Valmierā
Beātes iela 60,
Valmiera, LV-4201

Rezerves daļu veikals Brankās 
Rasas iela 2, Brankas, Cenu pag., Ozolnieku nov., LV - 3042