STEYR hibrīda piedziņas koncepcija!

STEYR ir gatavs spert nākamo soli savā KONZEPT traktora izstrādē ar hibrīda piedziņas koncepciju.

FPT bloks nav tieši savienots ar ģeneratoru, kā tas bija redzams KONZEPT traktorā izstādē Agritechnica 2019. Tas atšķiras arī ar to, ka elektrība tiek izmantota kopā ar tradicionālo piedziņu, bez atsevišķiem piedziņas elektromotoriem. Koncepcija varētu tikt izmantota kopā ar dubultā sajūga transmisijas tehnoloģiju, kuru STEYR piedāvā kopš 2017.gada.

Lai gan hibrīda piedziņu nav paredzēts iekļaut ražošanā, tomēr koncepcijā ir apvienoti vairāki tehniskie uzlabojumi, kas varētu parādīties nākotnes STEYR traktoros. STEYR vienmēr izmanto jaunākās tehnoloģijas savu traktoru ražošanā, lai padarītu tos produktīvākus klientu vajadzībām.

Izstrādātais hibrīda piedziņas koncepts ir iekļauts DLG (Vācijas Lauksaimniecības biedrība) “Agrifuture” balvu sarakstā. Nominācija “Agrifuture” koncentrējas uz mašīnām, kas sola ievērojamu tehnisko progresu nākamajā desmitgadē, apvienojumā ar reālu ieviešanas iespēju nākotnē. Balvas pasniegšanas ceremonija notiks 15.februārī.

“Mēs esam patiesi gandarīti, ka STEYR hibrīda piedziņas KONZEPT izstrāde ir nominēta šai jaunajai balvai” saka Pīters Frīss, STEYR Europe komercdirektors.


STEYR traktori šeit.

  • Slider
  • Slider

1 / 2

Vecāki raksti