STEYER koncepts iegūst 2020.gada MUSE dizaina balvu

STEYER Traktoren tika apbalvoti kategorijā “Konceptuālais dizains” par savu STEYER konceptu, kas ir aptverošs pētījuma projekts par to kā varētu izskatīties nākamā traktoru paaudze. 

Sanktvalentīnā, 2020.gada 8.maijā

Starp 3820 pieteikumiem no 50 valstīm STEYER koncepts saņēma prestižo platīna balvu par savu dalību 2020.gada MUSE dizaina balvā. Uzvarējušo projektu kopīgi izveidoja CNH Industrial dizaina un STEYR Traktoren komanda kopā ar Agriculture & FPT Industrial inovāciju komandu.

MUSE kreativitātes un MUSE dizaina balvas ir globāli konkursi, kuros cenšas atzīmēt izcilos kreativitātes un dizaina profesionāļus dažādās industrijās. “Individuālās personas tiešām iemieso inovāciju garu”, izteicās Kenj Ong, abu uzņēmumu izpilddirektors. “Tā ir privilēģija apbalvot cilvēkus, kas stāv aiz STEYR koncepta monumentālo darbu!” Tā vienmēr ir vienreizēja pieredze redzēt uz ko šie kreatīvie cilvēki ir spējīgi.”

Dizaineri ir radījuši vīziju nākotnei. Veidotas no pašiem pamatiem, kur katram elementam ir sava funkcija, formas tomēr ir stilīgas. Sākot ar inovatīvo piekares struktūru, līdz pat pašam korpusam. Virsmas ir tehniski plūstošas. Dizains sniedz izjūtu par kvalitāti un precizitāti, vienlaicīgi esot dinamiskam. Svarīgi dizaina elementi ir tikuši no jauna interpretēti konceptuālā veidā, ārējā baltā kabīnes struktūra līdz pat asimetriskai priekšējai restei. Iekšpusē minimālisma dizains tiek papildināts ar caurspīdīgo ekrānu, nodrošinot maksimālu redzamību, kas rada kabīni, kurā operators var izbaudīt darbu bez noguruma. Uz klientu vērsts dizains, kas sniedz ieguldījumu produktivitātes paaugstināšanai.

STEYR koncepts liek pamatus nākamai traktoru paaudzei. 

STEYER koncepts ir aptverošs pētījums par to kāda varētu būt traktoru ražošanas nākotne sadarbībā ar CNH Industrial māsas uzņēmumu FPT Industrial, kas ražo jaudas piedziņas komponentes. STEYR inženieri ir radījuši STEYR konceptu, apvienojot inovatīvas tehnoloģijas līdz šim unikālā veidā, lai radītu videi draudzīgu, bet tomēr efektīvu un, svarīgākais, funkcionālu traktora konceptu. 

Pētījums balstās un modulāru hibrīda elektropiedziņu, apvienojot iekšdedzes dzinēju, ģeneratoru un vairākus elektrodzinējus, kurus var kontrolēt individuāli un kas var nodrošināt enerģiju, kur tā ir nepieciešama. Koncepta traktors, ko veidojis CNH Industrial dizaina centrs, pielieto augstas veiktspējas 4 cilindru dīzeļdzinēju. Šo komponenšu izvēle veido kompaktu transportlīdzekļu dizainu un nodrošina optimālu transportlīdzekļa pārskatāmību. Gudri veidotais transportlīdzekļa uzbūves dizains nodrošina viedus risinājumus kā 4WD vai modernu piekari. Tas klientus nodrošinās ar daudzām priekšrocībām nākotnē, ieskaitot uzlabotu braukšanas komfortu, papildus elastību un iespējas, kā arī nepārspējamu sniegumu uz lauka un uz ceļiem.

STYER koncepts iekļauj inovatīvu uzbūvi, ko radījusi FPT Industral inovāciju komanda, kas izvēlējusies dažādas hibrīda pieejas, uzstādītais 4,5 litru 4 cilindru dīzeļdzinējs, kas aizstāj 6 cilindru tradicionālo dīzeļdzinēju, kas atrodas šāda veida traktoros, darbojas ar optimālo ātrumu kā enerģijas ģenerators, uzlādējot baterijas. Dzinējs tiek atvienots no riteņiem un piedziņa tiek nodrošināta ar individuālajiem elektromotoriem, kas ir uzstādīti katrā riteņu rumbā. STEYR koncepta traktors ir aprīkots ar NEF45 dzinēju, kas nodrošina 150 kW lielu maksimālo jaudu, bet hibrīda papildu piedziņas režīmā tiek garantēta 250 kW liela jauda. Koncepta transportlīdzeklis spēj specifiskos traktoru uzdevumos sasniegt 10% lielu degvielas ietaupījumu, salīdzinot ar tikai dīzeļpiedziņas režīmu.

***

Vairāk informācijas par STEYR traktoriem ir pieejama mājaslapā www.steyr-traktoren.com.

STEYR ir bijis kā sinonīms vadošai tehnoloģijai un augstas kvalitātes tehnikai vairāk kā 70 gadus. STEYR modeļu klāsts vienmēr atstāj iespaidu ar savām tehnoloģiskajām inovācijām un uz klientiem vērstiem risinājumiem. Tas garantē optimālo produktivitāti un ekonomiju lauksaimniecībā, mežizstrādē un municipālajā sektorā.  STEYR klienti tiek atbalstīti ar labāko STEYER profesionāļu un pieredzējušo izplatītāju tīkla atbalstu. Vairāk informācijas par STEYR produktiem un pakalpojumiem ir atrodama mājaslapā www.steyr-traktoren.com. 

 

SYEYER ir uzņēmuma CNH Industrial N.V. zīmols, vadošs globālu investīciju projektu ražotājs, kas tiek kotēts Ņujorkas biržā  (NYSE:  CNHI) un Mercato Telematico Azionario Itālijas biržā (MI:  CNHI).  Vairāk informācijas par CNH Industrial ir atrodama mājaslapā www.cnhindustrial.com.


  • Slider
  • Slider
  • Slider

1 / 3

Vecāki raksti