7 gadu ražotāja garantija pret caurrūsēšanu AMAZONE minerālmēslu izkliedētājiem!

Minerālmēslu izkliedētāja krāsojums ir pakļauts smagiem apstākļiem. Iekārtas krāsojumam ir jānodrošina aizsardzību pret koroziju, jo īpaši saskarē ar minerālmēsliem un mitrumu. Sākot ar 2022. gada AMAZONE uzkarināmo izkliedētāju ZA-V un ZA-TS, kā arī lieljaudas piekabināmo izkliedētāju ZG-TS ražošanā pielieto visaugstākās klases krāsošanas procesus – katodisko krāsošanu ar iegremdēšanu (KTL), lai nodrošinātu vislabāko aizsardzību pat cauruļu iekšpusē. Savukārt pulverveida pārklājums veido īpaši biežu krāsojuma kārtu, kas garantē labāku aizsardzību pret mehāniskiem triecieniem un kvalitatīvu vizuālo izskatu. 

Bez jebkādām raizēm – ražotāja garantija pret caurrūsēšanu

Tagad AMAZONE šiem modeļiem, kuri ražoti sākot ar 2023. gadu,  piedāvā īpašu garantiju – septiņu gadu ražotāja garantiju pret caurrūsēšanu. Garantiju vienkārši un bez maksas iespējams pieprasīt myAMAZONE klientu portālā vietnē www.amazone.net/myAMAZONE, ievērojot atbilstošos nosacījumus.

Krāsojums vairākās kārtās

 Visaugstākās kvalitātes krāsošana notiek četros etapos. Šī krāsojuma specifiskā iezīme ir katodiskā krāsošana ar iegremdēšanu apvienojumā ar pulverveida pārklājumu. Vispirms pamata materiāls tiek sagatavots krāsošanai 14 apstrādes posmos, pie kuriem pieskaitāma vairākkārtēja virsmas kodināšana  un attaukošana. Pēc tam tiek veikta cinka fosfatēšana, lai pēc iespējas efektīvāk novērstu rūsas veidošanos.  Trešajā etapā tiek uzklāts biezs krāsas slānis, veicot katodisko krāsošanu ar iegremdēšanu (KTL). Visbeidzot tiek uzklāts pulverveida pārklājums. Uzklājot īpaši biezu pulverveida pārklājuma slāni, tiek nodrošināta labāka izkliedētāja aizsardzība pret mehāniskiem triecieniem, savukārt īpašais apdedzināšanas process nodrošina dubultu aizsardzību pret koroziju.

Jaunais augstākās klases krāsojums modeļiem ZA-V, ZA-TS un ZG-TS apvienojumā ar nerūsējoša tērauda komponentiem garantē drošu darbību un ilgu kalpošanas laiku.

Turklāt visu komponentu katodiskā krāsošana ar iegremdēšanu nodrošina praktiski visu virsmu aizsardzību pret koroziju.

Savukārt papildu biezā pulverveida pārklājuma kārta garantē optimālu aizsardzību pret mehāniskiem bojājumiem.

Kvalitatīvs krāsojums vairākās kārtās – apskats par visiem etapiem:

1. Virsmas sagatavošana krāsošanai 14 posmos (piemēram, virsmas attaukošana);

2. Cinka fosfatēšana nodrošina efektīvu aizsardzību pret korozijas veidošanos;

3. Katodiskā krāsošana ar iegremdēšanu (KTL) aizsardzībai pret koroziju arī padziļinājumos un grūti pieejamās vietās;

4. Pulverveida pārklājums labākam vizuālam izskatam un īpaši bieza krāsas kārta labākai aizsardzībai pret mehāniskiem triecieniem.

Pārbaudīto un testēto krāsošanas metožu apvienojums nodrošina kvalitatīvu krāsojumu vairākās kārtās.

Aizsardzība pret koroziju mums vienmēr ir svarīga. Izkliedētāja komponenti un hidrauliskie savienojumi ir izgatavoti no augstvērtīga nerūsējoša tērauda.

Ņemot vērā krāsošanas jomā izvirzītos standartus, AMAZONE spēj nodrošināt septiņu gadu ražotāja garantiju pret caurrūsēšanu.


  • Slider

Vecāki raksti