Raidījums "Zemes Stāsti"

“Amazone grupa” un režisors Armands Tripāns, kopīgi ir radījuši jaunu raidījumu “Zemes Stāsti”, kura pirmo sēriju varēs noskatīties 10.janvārī plkst. 19:30 LTV1 . Tas ir raidījums par cilvēkiem, ģimeni, vērtībām un mīlestību pret mūsu zemi. Katrs raidījuma cikla stāsts ir par īpašiem cilvēkiem Latvijas reģionos. Par cilvēkiem, kuri iegriež lietas un notikumus, par cilvēkiem, kas ir kā laika zīmes laikam, kurā mēs visi dzīvojam. 

Domājot par Latvijas spēku simtgades priekšvakarā, mana pārliecība kopā ar raidījuma atbalstītāju “Amazone grupa’’ bija, ka mums ir jārāda cilvēki, kas spēj ar savu darbu iedvesmot, veidot un attīstīt Latvijas novadus. Un “dziļie” lauki, patiesībā NAV - “dziļie lauki” - Raidījuma režisors Armands Tripāns

Lauksaimniecība ir bijis un būs Latvijas spēka avots vietējiem iedzīvotājiem un peļņas gūšana ikdienā. Veidot piemērus ar cilvēku stāstiem, viņu piedzīvoto dzīves skolu un likt aizdomāties citiem, ka neiespējamais ir iespējams.

Filmējot 9. stāstus vasarā mēs viesojāmies visos Latvijas novados. Ikvienā vietā, kur ieradāmies mēs redzējām cilvēkus, kas spējuši būt stipri savā pārliecībā un mīlestībā pret zemi un savu darbu laukos. Tas iedvesmoja. Protams, mēs vēlējāmies ieskatīties dziļāk, patiesāk un izprast viņu stāsta līkločus. Tie ir tik dažādi un tomēr, ikkatram ir viens liels dominējošs spēks – ģimene. Stipras, aizrautīgas un darbu mīlošas.

Mēs izteikti ieraudzījām, ka neatkarīgi no vietas, kur atrodies, kāds ir tavs starta kapitāls, šie faktori nedefinē tavas iespējas sasniegt mērķus dzīvojot laukos. Visu izšķir mērķtiecība un vērtības dzīves ceļā.

Pamata mērķis, mums ar operatoru Artūru Liepiņu bija parādīt Latvijas lauku skaistumu, darba tikumu un to pasniegt ar mūsdienīgu video kadrējumu.  Katrs stāsts būs kā neatkarīga, bet tomēr savā starpā saistoša tēma, dokumentāls stāsts par dzīvi mūsdienu laukos.

Iespējams, kāds mums metīs ar akmeni par to, ka mēs romantizējam un izkrāsojam skaistākās krāsās šos dažādos “Zemes stāstus”, bet mēs nemelojām, mēs tikai novērojām katru no tiem. Mēs caram, ka Jūs arī ieraudzīsiet savu iedvesmas lidojumu.

Raidījumu skaties katru trešdienu plkst. 19:30 LTV1!

Režisors: Armands Tripāns

Kamera: Artūrs Liepiņš

Montāža: Armands Tripāns

Pēcapstrāde: Edmunds Rimšāns

  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider

1 / 8