No 8.janvāra LTV1 atgriežas dokumentālais raidījums "Zemes Stāsti"!

Ar prieku vēlamies Jums paziņot, ka no 8. janvāra, otrdienās LTV1 atgriežas dokumentālais raidījums “Zemes Stāsti”. Jaunajā sezonā 10 dažādās Latvijas vietās stāstu režisors Armands Tripāns ieskatīsies kāda ir saimnieciskā dzīve  mūsu valsts reģionos.

“Mūsu stāstu saimnieki, viņu nodarbošanās un cilvēki apkārt  ir tik ļoti reāli cilvēki, kuri nav tā plikā lauku statistika, ko mēs visai bieži dzirdam vai redzam ziņās. Viņi nav statistika. Viss slikti, skolas ciet, darba nav…! Viņi ir vēlējušies būt dzīvē ar pamatīgumu. Dot vairāk nekā saņemt. Ir jāgrib tikai darīt. Tev pat nevajagg hektārus, kur malu neredz, Tu vari saķt ar to, ka nopļauj zāli, lai smuki.” - Režisors Armands Tripāns

“Zemes stāsti” pērn LTV1 bija otrs skatītākais gada raidījmu cikls attiecīgajā laika nogrieznī. Vidēji katru sēriju tiešraidē vēroja 45 tūkstoši cilvēku. Šogad tikšanās vieta paliek nemainīga LTV1, otrdienās 19:30.

“Īpaša veiksme šogad raidījumam ir ģitārista Mārča Auziņa piesaiste. Es baudīju viņa koncertu Ķīpsalā un ar aizvērtām acīm redzēju, ka tieši tādu skanējumu es redzu  tajā ko mēs filmējām. Miers, ritms, pārdomas un bangas. Prieks, ka Mārcis pats bija Zemes Stāstu pirmās sezonas cienītājs” – Režisors Armands Tripāns 

Lauksaimniecība bija un būs Latvijas spēka avots vietējiem iedzīvotājiem un peļņas gūšanas avots ikdienā. Raidījums atklās piemērus ar cilvēku stāstiem, viņu piedzīvoto dzīves skolu un liks aizdomāties citiem, ka neiespējamais ir iespējams!

Gluži kā katram no mums dzīvē ir bijuši brīži, kas kā krustceles apstājas. Izdzīvot vai padoties. Alkaholisms, nāve, izpostīta māja, ģimene vai vienkrši jautājums – bet ko tālāk? Tādi viņi ir mūsu stiprie lauku cilvēki, kuri izgājuši tam cauri un turpina iet.

Neatkarīgi no vietas, kur atrodies, kāds ir tavs starta kapitāls, šie faktori neuspiež Tev zīmogu – derīgs vai nederīgs. Visu izšķir mērķtiecība un vērtības dzīves ceļā. – Režisors Armands Tripāns

Raidījuma mērķis, piedaloties operatoram Artūram Liepiņam, bija turpināt izcelt Latvijas lauku skaistumu un darba tikumu. Katrs stāsts būs kā neatkarīga, bet tomēr savā starpā saistoša tēma, dokumentāls stāsts par dzīvi mūsdienu laukos. Nemainīgi raidījuma atbalstītājs ir AMAZONE GRUPA LV.

  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider

1 / 4

Vecāki raksti