Latvijā ir pieejams Austrijas traktoru tirgus līderis

Latvijā ir pieejams Austrijas traktoru tirgus līderis:
Amazone SIA un STEYR vienojas par sadarbību un ienāk Latvijas tirgū.

STEYR traktori ceļā uz Baltiju
STEYR galvenajā mītnē Sanktvalentīnā (St. Valentine), tiek veikts jauns ieraksts zīmola veiksmes stāstā. Sadarbībā ar Latvijas lauksaimniecības tehnikas pārstāvi SIA Amazone, Latvijas tirgum tagad tiks piedāvāti STEYR traktoru klāsts.

Peter Friis, Tīkla attīstības direktors STEYR EMEA, ir priecīgs par jauno sadarbību: “Amazone SIA ir uzņēmums ar bagātu pieredzi lauksaimniecības tehnikas tirdzniecībā un uzturēšanā, kuriem ir plašs, kvalitāti alkstošs pastāvīgo klientu loks. Tas lieliski atbilst STEYR vizijai. Mēs saredzam šo jauno sadarbību, kā iespēju, lai veicinātu un stiprinātu mūsu tirgus pozīcijas Latvijā”.

Augstākās klases partneris Latvijā
Amazone SIA ir dibināts 1993.gadā un kļuvis par vienu no lauksaimniecības tehnikas Latvijas tirgus līderiem, importējot Amazone, Krone, Grimme, Annaburger un Tanco tehniku un to rezerves daļas. Kā STEYR partneris, šis ģimenes uzņēmums, kurā šobrīd strādā 40 darbinieki, un kuram pieder sava saimniecība ar 1200 ha, kā arī kvalitātes un izglītības uzņēmums, piedāvās Latvijā pilnu STEYR traktoru klāstu un servisa pakalpojumus gan priekš lauksaimniecības uzņēmumiem, gan priekš industriālās nozares uzņēmumiem (mežizstrādei un komunāliem uzņēmumiem, kā arī ceļu uzturētājiem).

Baiba Mikāla, uzņēmuma SIA Amazone līdzīpašniece komentē: "Mūsu kienti sagaida, ka viņiem tiek piedāvāta augstākās kvalitātes tehnika – tāpēc mēs priecājamies, ka tagad  Latvijā viņi varēs paļauties arī uz STEYR zīmola traktoriem."

Līgumi par sadarbību tika parakstīti, 3.jūlijā Sanktvalentīnā (St. Valentine).

Sanktvalentīnā (St. Valentine), 04.07.2018

  • Slider