Krone izvērš savu vālotāju klāstu!

Jaunais Swadro TC 1250 vālotājs ar četriem rotoriem vālu veidošanai vidū.

Špelle, 2020. gada jūnijs. Swadro TC 1250 ir Krone jaunais vālotājs profesionāliem lauksaimniekiem, kuriem ir nepieciešama sākuma līmeņa iekārta. Jaunais modelis attiecīgi izceļas ar vienkāršumu un vieglo izmantošanu bez nepieciešamības izmantot elektroniskas ierīces. Ar šo moderno vālotāju vāli tiek veidoti 9,80 m - 12,50 m darba platumā. Darbību nodrošina tikai viena divvirzienu un viena vienvirziena vadierīce.

Traktora mehānisko piedziņu nodrošina patentēta slīdošā pārnesumkārba, savukārt piedziņas vārpstas nodrošina taisnu jaudas plūsmu. Pārbaudītā un pierādītā Krone Easy-Line piedziņas koncepcija garantē ekonomisku materiāla plūsmu cauri vālotājam, galvenajiem rotoriem darbojoties ātrāk nekā aizmugurējiem rotoriem, kā rezultātā masa to priekšpusē tiek veidota vienmērīgos 1,40 m - 2.20 m platos taisnstūrveida vālos.

Priekšējo rotoru diametrs ir 3300 mm, un tie ir aprīkoti ar 11 zaru turētājiem, savukārt aizmugurējo rotoru diametrs ir 2960 mm, un tie ir aprīkoti ar 13 zaru turētājiem. Priekšējais rotors ir aprīkots ar 22x4 zariem, bet aizmugurējais – ar 26x4 zariem.

Praktiskums un minimāla tehniskā apkope

Izstrādājot Swadro TC 1250, Krone ir balstījies uz neskaitāmas reizes pārbaudītām vērtībām – robusto uzbūvi, kardāna rotora piekari un Krone Lift zariem ar uzliektiem galiem, kuri, atrodoties vertikālā stāvoklī pret zemi, paceļ masu un veido vālu tā vietā, lai to tikai grābtu (Krone Lift Effect). Tā rezultātā tiek samazināta masas piesārņošana un vienmēr nodrošināta augstas kvalitātes lopbarība.

Pie pārbaudītās Krone izstrādātās iekārtas struktūras ir pieskaitāmi arī rotora reduktori, kuriem nav nepieciešama tehniskā apkope, un izturīgais zaru pacelšanas mehānisms DuraMax, kuram arī nav nepieciešama tehniskā apkope un kuram Krone piedāvā trīs gadu garantiju. Viens no daudzajiem standarta elementiem ir kardāna piekare, kas nodrošina optimālu pielāgošanos reljefam pārvietošanās virzienā un, pārvietojoties šķērsam, kā rezultātā masa tiek pacelta vienmērīgi un bez jebkādiem piejaukumiem pat vissarežģītākajos apstākļos.

Pats par sevi saprotams, ka jaunais Swadro TC 1250 ir aprīkots arī ar t.s. Krone Jet Effect tehnoloģiju. Rotoram atrodoties tā smaguma centra priekšā, zari neieduras augsnē ne to pacelšanas, ne nolaišanas brīdī, jo galvenie riteņi izlaižas vispirms un tikai kā paši pēdējie pieskaras zemei.

Swadro TC 1250 priekšējiem rotoriem ir hidrauliska balstiekārta, kuras augstumu iespējams regulēt ar kabīnē esošo vadierīci, savukārt esošie iestatījumi tiek attēloti uz iekārtā esošās skalas. Tādējādi vadītājs ātri un viegli var mainīt balstiekārtas iestatījumus atbilstoši attiecīgajai augsnei. Aizmugurējie rotori ir aprīkoti ar atsperēm, kas nodrošina mehānisku balstīšanu.

Krone kā opciju Swadro TC 1250 rotoriem piedāvā atsevišķa zaru izlaišanu, kas ir lietderīgi precīzai zaru pacelšanai un nolaišanai, apstrādājot ķīļveida laukus.

Darba augstumu iespējams ātri un ērti iestatīt, izmantojot rokas sviru. Katram rotoram ir detalizēta pakāpju skala precīzu iestatījumu veikšanai. Protams, visus četrus rotorus iespējams iestatīt dažādos augstumos.

Pēdējā, bet ne mazsvarīga Swadro TC 1250 priekšrocība ir aizsardzība un transportēšanas drošums. Piemēram, uz rāmja esošais pārsegs nodrošina jutīgo komponentu aizsardzību pret putekļiem un netīrumiem. Transportēšanas drošumu uzlabo arī brīdinājuma paneļa apgaismojums un LED gaismas (ieskaitot Krone logo).

Noderīgi piederumi

Krone Swadro TC 1250 papildu piederumu piedāvā centrālo vālu formētāju, kas rotoru uzliekšanas brīdī automātiski tiek pacelts transportēšanas stāvoklī. Tas nodrošina taisnstūrveida vālu veidošanu arī tad, ja vālošana tiek veikta grūti pieejamos stūros un masa tiek grupēta vienā pusē. Turklāt jauno vālotāju iespējams aprīkot ar LED darba gaismām, kas nodrošina izcilu darba zonas apgaismojumu pat tad, ja darbs tiek veikts krēslā, naktī vai sliktas redzamības apstākļos. 

Pārskats pār Swadro TC 1250 tehniskajiem datiem:

Darba platums: 9,80 m – 12,50 m

Vāla platums: 1,40 m – 2,20 m

Transportēšanas platums: 2,99 m

Transportēšanas augstums: 3,99 m (bez zaru turētāju uzliekšanas)

Svars: aptuveni 4900 kg

Jauda: sākot no 59 kW (80 ZS)

Hidraulika: 1 vienvirziena un 1 divvirzienu vadierīce

  • Slider
  • Slider

1 / 2

Vecāki raksti