KRONE EasyCut 950 Collect pļaujmašīnas kombinācija

KRONE EasyCut 950 Collect pļaujmašīnas kombinācija ir lielisks palīgs pļaujas reizē, nodrošinot precīzu lopbarības sagatavošanu, lai tā nezaudētu vērtīgās barības vielas. KRONE ir ieguvusi lielu pieredzi izstrādājot gliemežtransportieri priekš pašgājējpļaujmašīnas BiG M un tagad gliemežtransportieris ir pielāgots arī pļaujmašīnām.

Pļaujmašīnu kombinācija EasyCut 950 Collect pļaujas platums ir 9,45 m un pļaušanas augstums ir no 50 līdz 120 mm.  Tā ir aprīkota ar 2 izturīgiem gliemežtransportieriem, kas garantē drošu un nepārtrauktu liela apjoma masu virzīšanu uz centru, tādējādi veidojot viendabīgu vālu, kuru pēc tam ir viegli savākt. Gliemežtransportieri darbojas ar nemainīgu ātrumu 750 apgr./min. un to diametri ir 45 cm. Tie ir cieši uzstādīti aiz pļaujmašīnas stieņiem un spēj nepārtraukti transportēt pat lielu zaļmasas daudzumu no pļaujmašīnām uz vidu un ir iespējams izveidot līdz pat 3 vienmērīgiem vāliem.  Starp gliemežtransportieriem ir 1,70 m liela atstarpe, kā rezultātā vāls ir aptuveni 1,80 m plats.

Pļaujas kombināciju EasyCut 950 Collet ir vienkārši un ērti vadīt, izmantojot vadības pulti, kura atrodas traktora kabīnē. Ja nepieciešams, tad pļaušanas laikā ir iespējams izmantot tikai vienu pļāvēju. Šajā gadījumā operators no kabīnes ar vienu pogas spiedienu var hidrauliski pacelt pļaujmašīnu, kuru attiecīgajā brīdī neizmanto.

Lai samazinātu lopbarības zudumus pļaujmašīnas, diski ir aprīkoti ar SmartCut rotācijas virzienu maiņu, nodrošinot vālus bez svītrām, un ar optimālu pļauju nažu ceļu pārklāšanos.

Pļaujas kombinācijai ir DuoGrip uzkare, tā ir uzkarināta smaguma centrā, tādējādi lielais strēļu savārtīšanās diapazons nodrošina vienmērīgu un tīru griezumu.

Kā jau visas KRONE pļaujmašīnas, arī šī ir aprīkota ar akmens aizsardzības drošības sistēmu SafeCut, kur pļaušanas diskam saduroties ar svešķermeni tiek nolauzta šķeltapa un disks pa piedziņas vārpstas vītni aizvirzās uz augšu nesaduroties ar blakus esošo disku.

Sazinies ar sava reģiona pārdevēju un uzzini vairāk par DEMO iespējām:

 Kurzeme 29264388

 Latgale 26119143, 25423063

 Zemgale 29165455

 Vidzeme 27809466, 28801970

  • Slider

1 / 2

Vecāki raksti