Kā var noteikt ietinamā tīkla kvalitāti?

Uzticami ietinamie materiāli ir atslēga uz augstas kvalitātes ražu!
Aprīkojiet savu KRONE tehniku ar KRONE Excellent ietinamiem materiāliem, kuri izgatavoti ņemot vērā tehnikas specifiskās īpašības un kopā nodrošina visaugstāko kvalitāti. 

  • Augsta mitrumizturība un gluds pārklājums
  • Viegli atritināms - neveidojas plīsumi
  • Pilnīgs un vienmērīgs pārklājums
  • Augsta noturība pret UV stariem un vēju
  • Slider

KRONE excellent ruļļu ietīšana 

Neatkarīgi no tā, vai tie ir aptinamie tīkli, ietinamāplēve vai preses auklas – katra šī produktu grupa izceļas ar izcilām tehniskām īpašībām, un tieši tādēļ ievērojami sekmē mašīnas izmantošanas drošību. Pateicoties lielajai produktu daudzveidībai, Jūs atradīsiet visiem ražas novākšanas apstākļiem un mašīnas vajadzībām piemērotus aptinamos tīklus, preses auklas vai atbilstošas ietināmās plēves, kas atbilst Jūsu prasībām – un tas viss ar visaugstāko kvalitāti! 


KRONE excellent preses auklas
 

Augstvērtīgās preses auklas bez izņēmumiem tiek izgatavotas no izejmateriāliem, uz kuriem attiecināmas visaugstākās kvalitātes prasības. Ražošanas process ir iedalīts dažādos patentētos etapos, lai ražotu pēc iespējas labākus produktus ar vienreizējām tehniskām īpašībām. KRONE excellent Twine MultiBale, MultiBale Smart, HDP Smart un HDP Strong to izstrādes procesā ir īpaši pielāgotas KRONE BiG Pack lielā izmērā ķīpu presēm, turklāt tos bez problēmām iespējams izmantot arī kopā ar citu ražotāju izgatavotajām presēm.

Apskatīties ietinamos materiālus