Jaunums! KRONE GX universālā transporta piekabe ar fiksētiem sānu bortiem.

Jaunums! KRONE GX universālā transporta piekabe ar fiksētiem sānu bortiem. 

KRONE paplašina GX sērijas piekabju klāstu ar piekabi, kurai ir fiksēti sānu borti. Šīs sērijas piekabes jau kopš 2021. gada, kad tās tika laistas tirgū, ir guvušas atzinību no lauksaimniekiem, līdz ar to pieprasījums pēc šīm piekabēm turpina pieaugt.

GX transporta piekabe ar fiksētiem sānu bortiem ir aprīkota ar visiem jau zināmajiem komforta risinājumiem, kas to padara patiešām universālu – to iespējams izmantot jebkurā sezonā. Patentētā viena rāmja konstrukcija un slīpie dubļu aizsargi garantē minimālu masas atlikumu uzkrāšanos. Savukārt stiklplasta sānu bortu paneļu gludā virsma piekabes iztukšošanas laikā samazina berzes pretestību. Kustīgais, caurspīdīgais priekšējais borts nodrošina lielisku kravas nodalījuma pārredzamību.

Jaudīgā un ārkārtīgi izturīgā konveijera lenta kustās abos virzienos. Tā kā tā ir pastāvīgi nospriegota, tā paliks stingra un nofiksēta arī tukšbraucienu laikā. Turklāt konveijera lentas amortizējošais efekts papildus nodrošina saudzīgu piekabes piepildīšanu un izlādi pat tad, ja tiek pārvadāta tāda krava kā kartupeļi vai dažāda veida dārzeņi.

GX sērijas piekabe arī ir aprīkota ar inovatīvo KRONE ExactUnload funkciju, par kuras izstrādi KRONE arī saņēma DLG sudraba medaļu un kas nodrošina vienmērīgu kravas izkraušanu. Piemēram, veidojot jaunu zaļbarības krāvumu, vadītājam vien atliek ievadīt vēlamo krāvuma garumu. Piekabe automātiski noregulē izkraušanas ātrumu un pielāgo traktora braukšanas ātrumu. Tiklīdz ir sasniegts iepriekš ievadītais krāvuma garums, piekabe ir pilnībā iztukšota.

Izstrādājot jauno GX konstrukciju, KRONE apmierina pieaugošo pieprasījumu no to klientu puses, kuri nodarbojas ar zemkopības un dārzeņkopības darbiem un nevēlas atteikties no šīs universālās transporta piekabes pierādītajiem un atzītajiem komforta risinājumiem.

  • Slider
  • Slider

1 / 2