Jaunums! KRONE EasyCut F 400 Fold un EasyCut 400 CR!

Efektīva pļaušana pilnā darba platumā

EasyCut F 400 Fold un EasyCut 400 CR – divas jaunas KRONE frontālās pļaujmašīnas ar 4 m darba platumu

KRONE piedāvā divas jaunas pļaujmašīnas ar 4 m darba platumu, kas tika izstrādātas, balstoties uz EasyCut F 400 CV Fold ar unikālo un patentēto salokāmo strēli, kas tika laista tirgū 2019. gadā. Tagad ir pieejams EasyCut F 400 Fold, kuram nav placinātāja, bet ir gliemežtransportieris, un EasyCut F 400 CR ar fiksētu pļaušanas strēli un valču placinātāju (CR = valču placinātājs). Abas frontālās pļaujmašīnas nodrošina maksimālu efektivitāti un pārklāšanos, izmantojot tauriņveida (Butterfly) režīmu. Turklāt EasyCut F 400 Fold ir ideāli piemērota tiem, kuri pļauj svaigu zāli ik dienas. Savukārt līdz ar EasyCut F 400 CR ieviešanu KRONE ir nostiprinājusi savas pozīcijas kā speciālists smalcinātāju ražošanā un izvērsusi mašīnu klāstu, tagad piedāvājot tehniku tieši lucernas audzētājiem.

Alternatīvi pieejama ar vālu veidošanas veltni

EasyCut F 400 Fold apvieno sevī BiG M vālu veidošanas veltņus un EasyCut B 950 tauriņveida režīmu, kā arī patentēto salokāmo pļaušanas strēli.

Lielais vālu veidošanas veltnis ar 45 cm diametru vālo masu pat starp lielu traktoru riepām. Vālu platumu iespējams noregulēt, lai izvairītos no vālu saplacināšanas un masas piesārņošanas.

Kā īpaša priekšrocība jāmin produktivitāte, ko nodrošina frontālā pļaujmašīna ar 4 m darba platumu un ko īpaši novērtēs tie, kuri pļauj svaigu zāli ik dienas un ražas novākšanai izmanto KRONE transporta piekabi. Pļaušanas strēli iespējams ērti salocīt no traktora kabīnes, izmantojot speciālu pagriežamo mehānismu. Transportēšanas platums, kas nepārsniedz 3 m, nodrošina drošu transportēšanu, tostarp piekļuvi šķūņiem ar šauru ieeju un šaurām lopu barošanas silēm.

Darbs pilnā platumā, neatstājot pļaušanas svītras

 Izmantojot tauriņveida režīmu, abus  EasyCut F 400 modeļus iespējams darbināt maksimālajā darba platumā. Piemēram, apvienojumā ar EasyCut B 1000, iespējams realizēt darba platumu, kas pārsniedz 10 m, ar 57 cm pārklāšanos abās pusēs. Rezultāts – pļaušana jebkuros apstākļos, neatstājot pļaušanas svītras. Hidrauliskā pļaušanas strēles balstiekārtas sistēma, ko iespējams ērti noregulēt no traktora kabīnes un kas ir pieejama standarta variantā, nodrošina optimālu pielāgošanos reljefam un kvalitatīvu masu. Kvalitatīvu griezumu nodrošina arī pārbaudītā EasyCut pļaušanas strēle, kas aprīkota ar tādām funkcijām kā SafeCut un SmartCut.

Efektīva placināšana

EasyCut F 400 CR ir spilgts piemērs KRONE starptautiskajai pieejai.  Šī frontālā pļaujmašīna ir aprīkota ar fiksētu pļaušanas strēli un standarta placinātāju, ko veido divi profilēti poliuretāna veltņi ar 25 cm diametru. Pieejami arī īpaši izturīgi tērauda veltņi M-Rolls, kas nodrošina intensīvu, taču vienlaicīgi saudzīgu masas placināšanu, kas novērš masas fragmentāciju un paātrina vītināšanas procesu.

EasyCut F 400 CR ir ideāli piemērota lauksaimniekiem, kuri audzē lucernu lielās platībās, piemēram, ASV un Austrālijā. Frontālo pļaujmašīnu iespējams izmantot kopā ar piekabināmām pļaujmašīnām, piemēram, EasyCut TC 400 vai 500. Lai palielinātu produktivitāti, šīs pļaujmašīnas arī iespējams piekabināt EasyCut TC rāmim. Šādā variantā apvienojumā ar EasyCut F 400 CR iespējams apstrādāt lielas platības, tiek nodrošināta vislabākā masas kvalitāte un saudzēta augsne.

Līdz ar jauno EasyCut F 400 Fold un EasyCut F 400 CR laišanu tirgū KRONE papildina savu unikālo 4 m frontālo pļaujmašīnu klāstu ar diviem jauniem modeļiem, līdz ar to vēlreiz pierādot, ka tā spēj piedāvāt ideālu risinājumu neatkarīgi no mašīnas izmantošanas apstākļiem un pielietojuma. Šīs 4 m frontālās pļaujmašīnas ir vēl viens solis pretim tam, lai izstrādātu mašīnas ar vēl lielākiem darba platumiem, ar kurām iespējams apstrādāt vēl lielākas platības un uzlabot masas kvalitāti.

Tehniskā specifikācija


EasyCut F 400 Fold
EasyCut F 400 CR
Darba platums
4,04
4,04
Transportēšanas platums
3,00
3,90
Pļaušanas strēle
Salokāma
Fiksēta
Disku/cilindru skaits
5/4
5/4
Vālu veidošanas veltņa diametrs
45 cm
-
Placinātājs (veltņa diametrs)
-
Divi veltņi ar 25 cm dieametru
Jūgvārpstas apgriezieni
1000 rpm
1000 rpm
Hidrauliskie savienojumi
1 sa, 1 da
1 sa
Pilna kravnesamība
apm. 1650 kg
apm. 1780 kg
Jauda
apm. 74 kW
apm. 74 kw
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider

1 / 4

Vecāki raksti