Jaunums! KRONE EasyCut B 880 CV/CR (Collect) un B 1050 CV (Collect) pļaujmašīnas!

Pļaušana ar maksimālu efektivitāti

Ar EasyCut B 880 CV/CR (Collect) un B 1050 CV (Collect) KRONE piedāvā divas jaunas un efektīvas “Butterfly” (tauriņveida) kombinācijas. Pļaujmašīnas standarta variantā ir aprīkotas ar placinātājiem, taču tās pēc izvēles iespējams aprīkot arī ar šķērstransportieriem.

KRONE ir pārsniedzis iepriekš noteikto līmeni, ieviešot jaunās EasyCut B 880 CV/CR (Collect) un B 1050 CV (Collect) sērijas pļaujmašīnu kombinācijas. Apvienojumā ar KRONE frontālajām pļaujmašīnām ar 4 m darba platumu EasyCut B 1050 CV (Collect) modeļa pļaujmašīnas darbojas ar maksimālo darba platumu līdz 10,45 m. Grozāmās strēles nodrošina optimālu pārklāšanos ar frontālo pļaujmašīnu, garantējot īpaši precīzu griezumu. Turklāt standarta placinātāji apvienojumā ar šķērstransportieriem veido ideālu kombināciju vālu veidošanai. Jaunās EasyCut modeļa pļaujmašīnas ir īpaši jaudīgas un ideāli piemērotas  gadījumos, kad nepieciešams apstrādāt lielus apjomus un panākt pēc iespējas ātrāku masas izžūšanu, tādējādi maksimāli izmantojot īsos ražas novākšanas periodus.

Kombinētās pļaujmašīnas tiek piekabinātas traktoram ar optimizētu trīspunktu sakabi. Visas pļaujmašīnas standarta variantā ir aprīkotas ar pārbaudītu metinātu EasyCut pļaušanas strēli, kurai nav nepieciešama atsevišķa eļļošana, kā arī SafeCut, SmartCut un integrēto sistēmu aizsardzībai pret triecieniem. Vieglos, uzlabotos pārsegus iespējams plaši atvērt, līdz ar to atvieglojot nažu nomaiņu bez nepieciešamības izmantot īpašus darbarīkus un tehnisko apkopi. Patentētā DuoGrip balstiekārta un hidropneimatiskā sistēma, ko iespējams ērti darbināt no traktora kabīnes, nodrošina ideālu pielāgošanos reljefam pat sarežģītos darba apstākļos.

Tīrs griezums ar regulējamu pārklāšanos

EasyCut B 880 CV/CR (Collect) strēles iespējams mehāniski noregulēt divās pozīcijās 8,52 m vai 8,72 m darba platumā. Savukārt EasyCut B 1050 CV (Collect) ir vēl daudzpusīgāks pielietojums – ar hidrauliski darbināmo grozāmo strēļu palīdzību darba platumu iespējams pakāpeniski noregulēt 9,30–10,45 m diapazonā. Atkarībā no frontālās pļaujmašīnas darba platuma pārklāšanos iespējams optimāli pielāgot attiecīgajiem darba apstākļiem. Līdz ar to tiek nodrošināts nemainīgi precīzs griezums un iespējams apstrādāt lielākas platības.

Ideāls risinājums ātrai ražas novākšanai bez jebkādiem zudumiem

Ir pierādījies, ka lielākajā daļā gadījumu īsajos ražas novākšanas periodos placinātāju izmantošana ir ļāvusi novākt ražu ātrāk. Šā iemesla dēļ EasyCut B 1050 CV (Collect) un B 880 CV (Collect) ir aprīkotas ar KRONE pārbaudīto zaru placinātāju, kas, ņemot vērā tā 64 cm lielo diametru, pašlaik ir vislielākais šāda tipa placinātājs tirgū. Placinātāja rūdītie “V” formas tērauda zari intensīvi placina nopļauto masu, līdz ar to atvieglojot žāvēšanas procesa selektīvo kontroli. Zari ir aprīkoti ar svārsta tipa balstiekārtu, kas novērš sadursmi ar svešķermeņiem. Placināšanu iespējams pielāgot attiecīgajai lauksaimniecības kultūrai, noregulējot griešanās ātrumu (600/900 rpm) un attālumu starp masas novirzīšanas vairogiem un optimāli izkārtotajiem zariem – tas ir process, kas ir ne tikai vienkāršs, bet arī ļoti efektīvs.
EasyCut B 880 CR (Collect) pieejams arī ar valču placinātāju, kas īpaši piemērots, apstrādājot tādu lapas saturošu masu kā lucerna vai āboliņš. Divi profilēti poliuretāna valči paceļ un placina augu lakstus, neiznīcinot trauslās lapas. Ar šādu intensīvu, taču vienlaicīgi saudzīgu placināšanu iespējams samazināt iespējamos masas zudumus un nodrošināt pēc iespējas kvalitatīvāku zaļbarību. Tas pats attiecas uz tērauda valčiem “M-Rolls”, kas pieejami alternatīvi.

Pļaušana, placināšana un vālošana vienā piegājienā

Kombinētās EasyCut B 880 CV/CR Collect un B 1050 CV Collect pļaujmašīnas ir aprīkotas ar hidrauliski darbināmiem šķērstransportieriem. Tie nodrošina placinātās masas izkārtošanu vālā tieši pļaušanas laikā. Tas ir ideāls risinājums, apstrādājot mazākus apjomus, kā arī novācot tādu pilngraudu skābbarību kā zaļie rudzi. Šķērstransportieriem ir liels diametrs, un tie novada nopļauto masu, lai veidotu vienmērīgus vālus. Vāla platumu iespējams viegli un ērti pielāgot attiecīgajai ražas novākšanas mašīnai no traktora kabīnes, regulējot transportiera ātrumu. Pēc izvēles pieejamie masas padevi paātrinošie valči nodrošina vēl precīzāku masas izkārtojumu. Tie ir īpaši piemēroti gadījumos, kad darbs tiek veikts nogāzē.
Transportierus darba laikā iespējams ieslēgt un izslēgt atsevišķi. Līdz ar to līdzās vālošanai ir pieejami vairāki darba režīmi, piemēram, masas savākšana lauka malā vai kaisīšana vienā pusē. Veicot kaisīšanu vienā pusē, “Collect” modeļa pļaujmašīnas izvieto masu divos piegājienos, lai KRONE četru rotoru vālotājs varētu izveidot vālu vienā papildu piegājienā. Līdz ar to tiek saudzēts zāliens, kā arī ietaupīta nauda un degviela. Lai panāktu vēl precīzāku masas izvietošanu, pļaujmašīnu ieteicams aprīkot ar papildus pieejamo vālu veidošanas pārsegu un hidrauliski paceļamiem aizmugurējiem lukturiem.

Pļaujmašīna alternatīvi pieejama ar spirālveida transportieri – “Big-Swath” sistēmu

EasyCut B 1050 CV gadījumā vālus iespējams apvienot, izmantojot spirālveida transportieri. Šī opcija iespējama vienīgi “Butterfly” (tauriņveida) tipa kombinācijām. “Big-Swath” sistēmu, kas pārbaudīta daudzu gadu garumā un raksturīga pašgājējai pļaujmašīnai ar placinātāju KRONE BiG M, veido lieli spirālveida transportieri ar 45 cm diametru, kas izvietoti aiz CV placinātāja un nodrošina saudzīgu masas plūsmu bez jebkādiem masas zudumiem arī gadījumos, kad tiek apstrādāti lieli apjomi. Atkarībā no tā, vai lūka aiz transportiera ir atvērta vai aizvērta, masa tiek izkārtota lielā platumā, daļējā platumā vai vālā. Šīs funkcijas iespējams ērti darbināt no traktora kabīnes.

Vienkārša darbināšana

Kombinētajām pļaujmašīnām iespējamas dažādas opcijas. EasyCut B 880 CV/CR hidrauliski darbināmās funkcijas, piemēram, pļaušanas agregāta pacelšanu vienā vai abās pusēs, vai arī šķērstransportiera pagriešanu uz iekšpusi un ārpusi, iespējams iepriekš izvēlēties elektriski kā standarta funkciju, izmantojot jauno KRONE PreSelect, un pēc tam aktivizēt, darbinot traktora vadības ierīces. Funkciju iespējams iepriekš izvēlēties, izmantojot PreSelect DS 50 vadības bloku, vai, ja ir pieejams ISOBUS terminālis, PreSelect Digital, kas ar kabeli savienots ar pļaušanas agregātu. PreSelect Digital ļauj iepriekš izvēlēties funkciju un aktivizēt vadības ierīci, izmantojot ar ISOBUS savietojamu traktora vadības sviru. Līdz ar to visas traktora un mašīnas funkcijas ir pieejamas rokas stiepiena attālumā.
EasyCut B 880 CV/CR (Collect) pļaujmašīnai pēc izvēles ir pieejama “Comfort” vadības ierīce, kas savietojama ar ISOBUS. EasyCut B 1050 CV (Collect) pļaujmašīnai tā ir pieejama kā standarta funkcija. Hidrauliskās funkcijas tiek darbinātas tieši, izmantojot traktorā iebūvēto termināli vai termināļus DS 500, CCI 800 vai CCI 1200 ar skārienjutīgo ekrānu. Lai nodrošinātu vēl lielāku komfortu, termināļus iespējams papildināt ar AUX vadības sviru CCI A3. Pēc vēlēšanās iespējams izmantot “Section Control” funkciju, lai paceltu un nolaistu atsevišķus pļaušanas agregātus.

Paceļamie pļaušanas agregāti garantē drošu pārvietošanu pa koplietošanas ceļiem, transportēšanas augstumam nepārsniedzot 4 m. Savukārt brīdinājuma plāksnītes un LED gaismas nodrošina lielisku redzamību. Izmantojot pēc izvēlēs pieejamos LED darba lukturus, nakts pārtop dienā. Pēc darba pabeigšanas pļaujmašīnu pēc vēlēšanās iespējams droši nolaist, izmantojot hidrauliski darbināmus balstus, kas aizņem maz vietas.


Robusts dizains, jaudīga placināšana un tradicionālā vālošana, izmantojot transportieri vai “Big-Swath” sistēmu – jaunās kombinētās EasyCut B 880 CV/CR (Collect) un B 1050 CV (Collect) pļaujmašīnas ir ļoti daudzpusīgas. Ar vēl nepieredzēti lielo darba platumu 10,45 m KRONE izvirza jaunus standartus un vēlreiz pierāda savu lielo kompetenci zaļbarības novākšanas tehnoloģiju jomā.

  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider

1 / 8

Vecāki raksti