Jaunums! KRONE BiG X 980 un BiG X 1080!

KRONE paplašina savu pašgājējsmalcinātāju klāstu ar diviem jauniem modeļiem BiG X 980 un BiG X 1080!

Balstoties uz daudzu gadu pieredzi pašgājējsmalcinātāju ražošanā un pieaugošo pieprasījumu pēc pašgājējsmalcinātājiem ar jaudu no 900 līdz 1100 ZS, KRONE piedāvā divus jaunus modeļus ar jaudu 980 un 1080 ZS.

Abus jaunos BiG X 980 un BiG X 1080 darbina Liebherr V 12 dzinējs, tāpat kā pāsgājējsmalcinātāju flagmani BiG X 1180, kas ir pasaulē jaudīgākā lauksaimniecības tehnika ar jaudu līdz 1156 ZS. Dzinējs atbilst 5. pakāpes emisijas un Tier 4f standartiem, kā arī izceļas ar to, ka tam ir uz praksi balstīta pieeja, kas nodrošina 1000 stundu eļļas maiņu, filtru un vārstu apkopes intervālus.

Abiem jaunajiem BiG X modeļiem ir pārveidota PowerSplit funkcija, kas ar vienas pogas spiedienu nodrošina dzinēja jaudas pielāgošanos veicamā darba prasībām. Kad nav nepieciešama pilna dzinēja jauda, tad PowerSplit ļauj operatoram pārslēgt dzinēju ekonomiskajā Eco-Power režīmā un vienā nodaudzajiem jaudas diapazoniem, kas ir izvēlēti atbilstoši veicamajam darbam. Šīs tehnoloģijas priekšrocība ir paaugstināta efektivitāte un lielāka degvielas ekonomija. Turpretī, kad ir nepieciešama pilna dzinēja jauda, operators izvēlas X-Power funkciju. Atkarībā no mašīnas iestatījumiem tā automātiski un nepārtraukti pārslēdzas starp dažādiem dzinēja jaudas līmeņiem. X-Power tehnoloģija palielina operatora komforta līmeni.

Kā papildaprīkojums ir pieejama vēl viena noderīga funkcija - dzinēja pagriezienu vadība pēc izvēles, kas palīdz samazināt degvielas patēriņu, jo automātiski tiek samazināti dzinēja apgriezieni, piemēram, kad tuvojas skābbarības piekabe.

Pēdējo desmitgažu laikā KRONE ir izstrādājusi novatoriskas inovācijas un unikālas lopbarības pašgājējsmalcinātāja funkcijas, kuras ir praktiskas un noderīgas. Viena no izcilākajām inovācijām ir masas plūsmas koncepcija, kas sastāv no sešiem priekšsaspiešanas valčiem, masīva smalcināšanas trumuļa un tirgū lielākā graudu placinātāja OptiMaxx 305, nodrošinot intensīvu graudu un stublāju apstrādi. Vēl viena unikāla sistēma ir VariStream, kas nodrošina vienmērīgu barības plūsmu caur mašīnu bez aizsprostojumiem pat pie nevienmērīgas ražas padeves.

KRONE VariLOCK padara BiG X par daudzpusīgu mašīnu, jo samazinot trumuļa ātrumu no 1250 līdz 800 apgr./min., operatoram ir iespēja palielināt griešanas garumu līdz pat 50%.

Abi jaunie pašgājējsmalcinātāji ir aprīkoti ar KRONE Lift kabīni un unikālo XtraPower sistēmu, kas ir tiešsaistes funkcija un piedāvā operatoram rezervēt papildu dzinēja jaudu uz ierobežotu laiku.

Noderīgs ir arī NIR kontroles sensors, kas palīdz izmērīt un reģistrēt barības vielu līmeni zālē un kukurūzā novākšanas laikā. NIR kontroles sensors ir saņēmis vairākas DLG balvas un ir piemērots darbam ar BiG X.

BiG X 980 un BiG X 1080 ir aprīkoti ar SmartConnect standarta telemātisko vadību, kas piedāvā visu mašīnu datu apkopošnu un pārsūtīšanu reāllaikā. Pēc tam datus ir iespējams pārsūīt uz KRONE SmartTelematic vai uz saimniecības vadības sistēmu.

BiG X V12 modeļu klāsts:

  • Jaunums! BiG X 980 (720 kW / 979 ZS)
  • Jaunums! BiG X 1080 (790 kW / 1074 ZS)
  • BiG X 1180 (850 kW / 1156 ZS)
  • Slider

Vecāki raksti