Jaunums! ANNABURGER universālais organisko mēslu izkliedētājs HTS 24.04 Profi Plus!

 ANNABURGER universālie organisko mēslu izkliedētāji jau daudzus gadus ir zināmi kā tehnika, kas izceļas ar savu robusto konstrukciju, lielo stabilitāti un optimālo izkliedi. Ražotājs ir uzklausījis lauksaimnieku prasības, un paplašinājuši savu izkliedētāju klāstu ar jauno HTS 24.04 Profi Plus.

Papildus profesionāļu prasībām daudzi tehnikas komponenti ir tikuši pastiprināti vai palielināti. Piemēram, 14 t lielu slodzi izturīgās asis tagad ir iebūvētas divasu blokā ar hidraulisko balstiekārtu. Līdz ar to iespējams izmantot milzīgos VF 800/60R32 riteņus (ar 1800 mm diametru). Tas nozīmē, ka uz lauka iespējams sasniegt 32 t lielu kravnesību (24 t, pārvietojoties pa ceļu), vienlaikus nodrošinot augsnes aizsardzību.

Jaunā hidrauliskā automātiskā nospriegošanas sistēma garantē ritošo grīdas ķēžu atbilstošo nospriegojumu. Turklāt skrāpju grīdas rievotās vārpstas no rūdīta tērauda garantē ilgu kalpošanas laiku. Trumuļa piedziņu darbina īpaša ķēde ar lielāku pārrāvuma slodzi un nepārtrauktu eļļošanu.

Augstas precizitātes tehnika

Operators var ērti vadīt tehniku, izmantojot standarta ISOBUS termināli. Izkliedes ātrumu iespējams regulēt, piespiežot attiecīgo taustiņu, līdz ar to regulējot grīdas darbības ātrumu un hidraulisko starpsienas pozīciju.

Izkliedētāju pēc izvēles iespējams aprīkot ar svēršanas sistēmu “UniScale”, kas nodrošina automātisku izkliedi atbilstoši ieprogrammētajam izkliedes maršrutam. Tādēļ ANNABURGER izmanto slodzes mērīšanas tapas, kas uzstādītas uz hidrauliskās šasijas, un nospriegojuma mērītājus, kas iebūvēti lodveida savienojumā. Veicot nepārtrauktu datu sinhronizāciju ar vadības sistēmu, automātiski pielāgo izkliedes ātrumu attiecīgajiem iestatījumiem neatkarīgi no pārvietošanās ātruma un izkliedējamā materiāla īpašībām.

Pilnībā hidrauliskā šasija apvienojumā ar hidraulisko jūgstieņa balstiekārtu garantē lielu stabilitāti nogāzēs un ērtu pārvietošanos pat uz nelīdzenas virsmas.

Pirmo asi iespējams pacelt, lai palielinātu traktora saķeri. Pašstūrējošā aizmugurējā ass saudzē augsni un riepas, veicot pagriezienus līkumos.

DLG apstiprinātās izkliedes tehnoloģijas pamatā ir divi veltņi ar nomaināmiem zariem un divi lieli izkliedes diski (ø 1130 mm). Šo disku un veltņu piedziņu pret svešķermeņiem aizsargā trīs izciļņa sajūgi un trīs brīvie riteņi. Lai nodrošinātu precīzu izkliedi lauka malā, vadītājs vienkārši no traktora kabīnes aktivizē deflektoru kaisīšanai lauka malā.

Lai nodrošinātu atbilstību augstiem kvalitātes standartiem visā produktu klāstā, ražotājs no Saksijas-Anhaltes pilnībā paļaujas uz kvalitāti, ko sniedz Vācijā ražoti produkti.

Kopsavilkums:

ANNABURGER jaunais universālais izkliedētājs HTS 24.04 Profi Plus ir piemērots lielām saimniecībām. Neraugoties uz šā universālā izkliedētāja lielo 32 t lietderīgo slodzi un milzīgajiem 32 collu riteņiem (ø 1800 mm), darbu iespējams veikt, vienlaicīgi saudzējot augsni.

  • Slider

Vecāki raksti