Jaunums! AMAZONE X-Cutter diski!

AMAZONE papildina augsnes apstrādes disku Catros aprīkojuma klāstu ar jauniem X-Cutter diskiem, kuriem ir īpašs viļņveida profils lieliskai augu atlieku sasmalcināšanai un seklai augsnes apstrādei.

Jaunie X-Cutter diski ir 480 mm diametrā, nodrošinot optimālu darba dziļumu 2-8 cm. Pateicoties īpašajam viļņveida profilam, diski nodrošina pilnu virsmas kultivēšanu visā darba platumā pat mazos darba dziļumos. Īpašais diska profils nodrošina virsmas laukuma kustību, tādējādi pārsteidzot ar savu augsto jaukšanas intensitāti tuvu augsnes virsmai.

Izmantojot augsnes apstrādes diskus Catros ar X-Cutter diskiem traktoram ir nepieciešama mazāka jauda, kas augsnes apstrādes laikā samazina gan traktora noslodzi, gan degvielas patēriņu.

Ļoti seklai augsnes apstrādei ir arvien lielāka nozīme, ja vēlamies rūpēties par augsnes mitrumu. Sekla augsnes apstrāde ievērojami samazina vērtīgās augsnes mitruma zudumus, īpaši karstās un sausās vasarās, tādēļ ar X-Cutter diskiem augsne tiek mazāk kustināta salīdzinājumā ar diskiem, kuri ir piemēroti darbam lielākā dziļumā.

Pēc ražas novākšanas, apstrādājot augsni ļoti sekli, ir svarīgi, lai graudaugu, rapšu un nezāļu sēklas netiktu dziļi iestrādātas zemē, bet gan augsnes virspusē, tādējādi sēklai nodrošinot labākus dīgšanas apstākļus. Nevēlamie augi tiek mehāniski ierobežoti augsnes apstrādes laikā, sagatavojot tīru augsni nākamajām kultūrām.

X-Cutter diski tiek galā arī ar augstu starpkultūru, veicot smalcināšanu nelielā darba dziļumā un kopā ar augsnes virskārtā esošajiem mikroorganismiem veicina ātrāku starpkultūras trūdēšanu, padarot augsnes seklo slāni auglīgāku.

Jaunais īpašā profila disks ir pieejams kā izvēles aprīkojums, veicot jaunus pasūtījumus, kā arī to ir iespējams iegādāties atsevišķi, lai modernizētu esošos Catros+ un Catros XL augsnes apstrādes diskus.

AMAZONE aprīkojuma produktu klāstā ir vēl viens jaunpienācējs – priekšējais nažu veltnis. Augsnes apstrādes diski Catros kombinācijā ar X-Cutter diskiem un jauno nažu veltni nodrošina daudzdimensiju griešanas darbību, tādējādi palielinot rugāju, salmu un starpkultūru smalcināšanas intensitāti, kas vēl vairāk veicina trūdēšanas procesu un samazina slimību pārnešanas risku uz nākamo kultūru.

  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider

1 / 7