Jaunums! AMAZONE UX 7601 Super un UX 8601 Super!

AMAZONE paplašina piekabināmo smidzinātāju saimi ar diviem jauniem smidzinātājiem – UX 7601 Super un UX 8601 Super, kuru tvertnes tilpumi ir 8000 l un 9000 l.

Jaunās paaudzes modeļiem ir jauna šasijas koncepcija – šasija tieši savieno asi ar apakšējās sakabes jūgstieni, tādējādi nodrošinot lielisku svaru sadalījumu gan uz ass, gan uz traktora sakabes. Veidojot jauno šasiju ir izdevies iegūt smidzinātājam īpaši zemu smaguma centru un pateicoties tam smidzinātājs ir īpaši stabils kā kalnainajos reljefos, tā arī līkumos. Neskatoties uz zemo smaguma centru, ir izdevies saglabāt lielisku klīrensu.

Miglošanas šķidruma tvertnes šaurā forma ar skalošanas ūdens tvertnēm, kas piestiprinātas rāmja kreisajā un labajā pusē, veicina drošu braukšanu, it īpaši, ja tvertne ir daļēji pilna. Vēl viena liela polietilēna tvertnes priekšrocība ir tās apaļā forma un īpaši gludās iekšējās un ārējās sienas, kas kopumā ļoti atvieglo tvertnes tīrīšanu.

Abus jaunos UX modeļus var aprīkot ar Super L2 un jaunāko Super L3 stieņu sistēmu, piedāvājot darba platumu līdz pat 42 m, kurus iespējams aprīkot ar ContourControl - aktīvā stieņu sistēmas vertikālo kustību mazināšanas vadība un SwingStop - aktīvā stieņu sistēmas horizontālo kustību mazināšanas vadība, kas nodrošina lielisku stieņu vadību neatkarīgi no lauku reljefa vai darba ātruma.

Lielajās tvertnēs lielisku maisīšanas intensitāti nodrošina divi jaudīgi virzuļu diafragmas sūkņi ar 250 l/min (smidzināšanas sistēmas sūknis) un 350 l/min (maisīšanas sistēmas sūknis). Ļoti uzticamā virzuļa diafragmas sūkņa tehnoloģija nodrošina nemainīgi augstu padeves ātrumu neatkarīgi no izsmidzināšanas spiediena. Pastāvīgi augstas maisīšanas jaudas un smidzināšanas daudzums vienmēr ir pieejams pat pie augsta sistēmas spiediena.

Jaunizstrādātajai sūkņu paaudzei ir arī lielāki virzuļu diametri, lai diafragmas būtu mazāk mehāniski noslogotas. Tas nodrošina ļoti ilgu kalpošanas laiku ar minimālu apkopi. Smidzināšanas sūkni un maisīšanas sūkni var darbināt ar kardānvārpstu vai ar hidromotoru. Hidrauliskā sūkņa piedziņa, kas ir pilnībā integrēta ISOBUS vadības ierīcēs, pilnībā automātiski regulē nepieciešamo sūkņa ātrumu atkarībā no darbības stāvokļa.

Abi jaunie smidzinātāji ir aprīkojami ar UX 01 sērijas smidzinātāju viedās vadības centru, jeb Smart Center. Augstās ražības 60 l ieskalošanas tvertne un vadības centrs novietots ierastajā kreisajā pusē. Smidzinātāja uzpildes vadību iespējams aprīkot gan ar manuāli darbināmo pakotni Standart-Pack, gan intuitīvo Comfort- Pack, gan pilnībā automatizēto uzpildes un tīrīšanas procesu pakotni Comfort-Pack Plus.

Lai sniegtu efektīvu darbību ar lieliem darba platumiem pie augstiem darba ātrumiem un paaugstinātām smidzināšanas normām, High Flow+ inteliģentā vadības tehnoloģija ļaus izmantot abu sūkņu jaudas produktu izsmidzināšanai, vienlaikus saglabājot augstu maisīšanas jaudu viendabīgam tvertnes saturam. High Flow+ sistēma ir pilnībā integrēta tīrīšanas ciklā nodrošinot to, lai produkta nogulsnes nepaliek smidzinātāja sistēmā.

  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider

1 / 5