Jaunums! AMAZONE precīzās izsējas sējmašīna PRECEA - TCC!

AMAZONE paplašina precīzās izsējas sējmašīnu klāstu ar diviem jauniem piekabināmiem modeļiem Precea 9000-TCC un 12000-TCC, kuru darba platums ir 9 un 12 m. Šis variants ir īpaši izstrādāts lielām saimniecībām un pārsteidz ar savu jaudīgo spiediena dozēšanas sistēmu, lielo tvertnes ietilpību un novatorisko sēklu padeves sistēmu Central Seed Supply. Ļoti precīza sēklu iestrādāšana nodrošina optimālu dīgtspēju pat pie paaugstināta darba ātruma - līdz 15 km/h.

Centrālās tvertnes koncepcija – precīza dozēšana katrā rindā

Lai nodrošinātu īpaši augstu darba ražīgumu un samazinātu uzpildes laiku, jaunajiem Precea-TCC modeļiem ir centrālā sēklas tvertne ar 2000 l ietilpību, kurā var ievietot līdz diviem lieliem maisiem sēklas. Jaunā centrālā sēklu padeves sistēma, izmantojot gaisa plūsmu, nogādā sēklas no centrālās tvertnes uz sējaparātiem. Tur katrai rindai paredzētās sēklas uz laiku tiek noglabātas nelielā uztveršanas blokā. Kad tiek sasniegts maksimālais sējaparātu piepildījuma līmenis, automātiski tiek pārtraukta gaisa plūsma ar piegādāto sēklu un tās tālākā padeve. Kad uzpildes līmenis atkal samazinās, gaisa plūsma automātiski atsākas un no galvenās tvertnes uz atsevišķajiem sējaparātiem tiek nogādāta jauna sēkla. Ar Central Seed Supply inovatīvo sēklu padeves sistēmu katrs sējaparāts tiek patstāvīgi apgādāta ar sēklām bez nepieciešamības pēc sarežģītiem sensoriem vai elektroniskas sistēmas vadības.

Precīza dozēšana katrā rindā

Dozējot sēklas, AMAZONE izmanto augstas precizitātes PreTeC lemešus, kas darbojas pēc virsspiediena principa. Tas nozīmē, ka sēklas ar gaisa spiedienu tiek piespiestas pie dozēšanas diska. Blīvētājs griežas kopā ar dozēšanas disku, kas ievērojami samazina atsevišķu sējaparātu elektropiedziņas enerģijas patēriņu. Ar optiskajiem sensoriem saistītā SmartControl sistēma efektīvi novērš sēklu izbiršanu un vienlaicīgu divu sēklu izsēšanu. Tikmēr elektropiedziņas dozēšanas disks griežas atkarībā no braukšanas ātruma un vēlamās izsējas devas, novirzot sēklu uz dzenošo kanālu. Šajā brīdī kontaktspiediens tiek pārtraukts, un sēkla tiek precīzi iestumta sējas vagā, aizķerta ar uztvērēja veltni un droši iestrādāta.

Vagu veidotāji nodrošina precīzu sēklu izsēju. Divi nesošie veltņi un augsti, hidrauliski regulējami lemeši nodrošina vienmērīgu dziļuma kontroli. Lielākam komfortam AMAZONE piedāvā automātisku SmartForce lemešu spiediena regulēšanu. Tas nodrošina, vienmērīgu vertikālā spēka saglabāšanu un līdz ar to vienmērīgu sēklu iestrādi, īpaši mainīgos augsnes apstākļos.

Elektriskā dozēšanas piedziņa ElectricDrive ļauj ērti iestatīt vēlamo izsējas normu, izmantojot ISOBUS termināli, un kalpo par precīzai diferenciālai sēklas daudzuma regulēšanai, izmantojot GPS un lauku zonu kartes. Turklāt, īpaši ar lielu darba platumu, GPS SectionControl ļauj aktīvi saglabāt sēklu katrā atsevišķā rindā ķīļveida laukos un apgriešanās joslā un nodrošina optimālus apstākļus mehāniskai nezāļu kontrolei, veicot kultivēšanu starp rindām.

CurveControl ‒ optimizēta sēklu izvietošana līkumos

Atsevišķu rindu elektropiedziņa ļauj noturēt nemainīgu attālumu starp rindā esošajām sēklām visā darba platumā, pat līkumos. Lai aprēķinātu starpību starp braukšanas ātrumu līkuma iekšpusē un ārpusē, tiek izmantots novirzes sensors. Attiecīgi inovatīvā CurveControl sistēma pielāgo dozēšanas disku ātrumu, lai attālums starp sēklām paliktu nemainīgs pat pagriezienos. Vienmērīgās atstarpes ļauj augiem saņemt pietiekamu daudzumu barības vielu. Tādējādi tiek iegūta viendabīga raža un tiek nodrošināta vienmērīga nogatavošanās.

Divkameru tvertne mēslojumam

Vienlaicīgai mēslojuma iestrādāšanai Precea-TCC ir aprīkots ar viegli pieejamu divkameru tvertni, kuras kopējais uzpildes tilpums ir 6000 l. Katrai tvertnei ir savs elektriskais dozators, kas ir savienots ar sadalītāj galviņu, un tas nozīmē, ka standarta aprīkojumā ir pieejama vienpusēja pārslēgšanas funkcija. Mēslošana tiek veikta, izmantojot FerTeC twin HD mēslojuma iestrādes lemešus. Sēšanas un mēslojuma iestrādes dziļuma attiecība tiek noteikta vienlaikus. Ja sēšanas dziļums vēlāk tiek mainīts, mēslojuma iestrādes lemesis automātiski pielāgojas mēslojuma iestrādes dziļumu.

Teleskopisks rāmis

Precea-TCC ir pieejama ar 12 vai 16 sējaparātiem ar 70, 75 un 80 cm rindsstarpu attālumiem. Precea ritošajai daļai ir pieejams teleskopisks rāmis. Strādājot uz lauka, tas ļauj regulēt liela izmēra riepu novietojumu tā, lai riteņi brauktu starp sēklu rindām, novēršot sablīvēšanos tieši zem sēklu rindām. Ar pilnībā ievilktiem riteņiem Precea-TCC var ērti transportēt pa ceļiem, kuru kopējais platums ir 3 m.

Turpmāk sējmašīnu klāsts tiks papildināts arī ar jauniem modeļiem, kas paredzēti rindu kultūrām, piemēram, biešu, rapša vai sojas pupu sēšanai šaurās rindās ar 45 un 50 cm rindstarpām un 18 vai 24 rindām.

  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider

1 / 6