Jaunums! AMAZONE pašgājējsmidzinātājs PANTERA 7004!

Maksimāla veiktspēja un fleksibilitāte ar jauno AMAZONE pašgājēju smidzinātāju

Ar PANTERA 7004 AMAZONE piedāvā vēl vienu produktu veidu pašgājējsmidzinātāju segmentā. Šīs jaunās mašīnas izcilās īpašības ir tās lielā tvertnes ietilpība un jaunizstrādātā ritošā daļa. PANTERA 7004 apvieno lielu veiktspēju ar lieliskām braukšanas īpašībām un ir ideāli piemērots lielām saimniecībām un lauksiamsainiecības pakalpojumu sniedzējiem, kuriem nepieciešama visaugstākā līmeņa efektivitāte un komforts.

Tvertnes tilpums 7 000 l

Ar maksimālo izsmidzināšanas šķidruma tvertnes tilpumu 7 000 l un nominālo tilpumu 6 600 l, PANTERA ir paredzēta lielu platību apstrādei. Tvertnei, kas izgatavota no stikla šķiedras armētas plastmasas, ir īpaši gludas iekšējās un ārējās sienas, un tai nav nepieciešamas starpsienas, kas nodrošina perfektu tīrīšanu. Četru augstspiediena sprauslu, maisītāja un izplūdes sprauslu izkārtojums ir balstīts uz iepriekšējo PANTERA produktu tipu pārbaudīto koncepciju un nodrošina optimālu tīrīšanas veiktspēju ar minimālu atlikumu daudzumu. Tīrīšanai ir pieejama 500 litru skalošanas ūdens tvertne, kas atrodas mašīnas aizmugurē un nodrošina zemu mašīnas smaguma centru pat tad, ja smidzināšanas šķidruma tvertne ir tukša.

Ļoti viegla savā veiktspējas klasē

Tā kā mašīna bez kravas sver tikai aptuveni 12 t, tā ir ļoti viegla savā veiktspējas klasē. Lieli riteņi ar ārējo diametru līdz 2,05 m var tikt konfigurēti maksimālai augsnes aizsardzībai un labākai braukšanas drošībai. Optimālā svara attiecība un automātiskā saķeres kontrole katram atsevišķam ritenim nodrošina arī vislabāko iespējamo saķeri ikvienā situācijā.

Ar 306 ZS (225 kW) dzinēja jaudu, kas hidrauliski tiek pārnesta uz riteņiem, piedziņa ir lieliski pielāgota ekspluatācijas apstākļiem. Tādējādi PANTERA var darboties jebkuros apstākļos un ir arī ļoti ekonomiska.

Šasija ar atsevišķu riteņu balstiekārtu un slīpuma izlīdzināšanu

Jaunā viena riteņa gareniskā savienojuma šasija ir unikāla savā konstrukcijā. Hidropneimatiskā balstiekārta ir adaptīvi vadāma, kas optimāli pielāgo šasijas darbību atkarībā no braukšanas situācijas. Šī inteliģentā vadība nodrošina vislabāko braukšanas stabilitāti un visaugstāko braukšanas komfortu ar vienlaikus ļoti vienkāršu un mazāku konstrukciju, salīdzinot ar parasto balstiekārtu ar atsevišķu riteņu balstiekārtu. Turklāt sistēma novērš šūpošanos, ja tvertne nav pilnībā piepildīta, un nodrošina lielu braukšanas ātrumu pat uz sliktiem ceļiem. Hidrauliskā ritošās daļas platuma regulēšana ar standarta ritošās daļas platumu no 2,00 m līdz 2,75 m ir standarta aprīkojumā. Pieejams arī PANTERA-W modelis ar ritošās daļas gabarītiem no 2,25 m līdz 3,00 m. Abu mašīnu attālums no zemes ir aptuveni 1,30 m, un tas ļauj viegli pārvietoties cauri augstiem kultūraugu stādījumiem.

Jāuzsver augsnes saudzēšanas funkcija, ko nodrošina braukšana ar mainītu ritošo daļu, piemēram, priekšējos riteņus var iestatīt uz minimālo, bet aizmugurējos riteņus – uz maksimālo riteņu platumu, kas nozīmē, ka augsne tiek pārbraukta tikai vienu reizi. Īpaši nelabvēlīgos augsnes apstākļos augsne tiek mazāk piesārņota, un jaunie augi gandrīz netiek bojāti. Atšķirībā no stūrēšanas pa diogonāli mašīna vienmēr ir vērsta taisni pret braukšanas virzienu.

Vēl viens svarīgs aspekts ir integrētā slīpuma kompensēšana. Sensori nosaka transportlīdzekļa slīpumu, un mašīna tiek automātiski uzturēta horizontālā stāvoklī līdz noteiktam slīpumam. Kombinācijā ar mašīnas jau tā zemo smaguma centru un hidropneimatisko šasiju šī īpašība nodrošina ļoti augstu stabilitāti slīpumā. Tas nodrošina ne tikai patīkamāku braukšanas komfortu, bet arī ļauj transportlīdzekļa vadītājam strādāt ļoti droši, pat ja braukšana notiek ļoti sarežģītā apvidū.

Jauna komfortabla kabīne

Jaunā kabīne piedāvā modernu darba vietu ar izcilu redzamību uz visām pusēm. 3 aprīkojuma variantos neviena klienta vēlme attiecībā uz komfortu nepaliks neizpildīta. Visaugstāko iespējamo drošību darba vietā nodrošina salona gaisa filtrēšana saskaņā ar 4. kategorijas standartu. Jaunajam roku balstam ir īpaši parocīgs un ergonomisks dizains. Tas ir īpaši pielāgots pašgājēja smidzinātāja funkciju klāstam un nodrošina visas svarīgākās funkcijas, kas vienmēr ir gatavas darbam. Izmantojot divu termināļu stratēģiju, 7 collu AmaDrive terminālis ir atbildīgs par pamattransportlīdzekļa vadību, savukārt kultūraugu aizsardzības tehnoloģija tiek vadīta, izmantojot ISOBUS termināli. Visām svarīgākajām smidzinātāja funkcijām var brīvi pievienot ISOBUS savietojamās vadības sviras pogas.

Standarta aprīkojumā kabīnes jumtā tagad ir vieta 12 LED darba gaismām. Apvienojumā ar LED darba lukturiem mašīnas aizmugurē un pēc izvēles pieejamajam individuālo sprauslu apgaismojumam uz strēles, naktī var strādāt tāpat kā dienā.

Jaudīga kultūraugu aizsardzības tehnika

 Ar konstantu kopējo jaudu 610 l/min virzuļu membrānu sūkņi ir paredzēti visaugstākajai jaudai platību apstrādē. Pateicoties inžektora principam, uzpildes jauda ir aptuveni 700 l/min. Kā papildaprīkojums ir pieejams spiediena uzpildes pievads, kas ar 3 collu cauruli nodrošina uzpildes jaudu līdz 1000 l/min, tādējādi ļaujot izmantot iespējami īsāku dīkstāves laiku. 

"SmartCenter" ir pieejams divos labi zināmajos variantos "Comfort package" un "Comfort package plus", un tas pārliecina ar izcilu lietošanas ērtumu, kā arī izciliem veiktspējas rādītājiem augu aizsardzības līdzekļu skalošanas laikā.

AMAZONE precīzā strēles tehnoloģija ar unikālo lidaparāta konstrukciju nodrošina darba platumu no 24 m līdz 48 m ar plašu samazinājuma iespēju klāstu un ļoti mazu pašmasu. Tādējādi PANTERA 7004 ir ideāli piemērota ne tikai lielām saimniecībām. Pateicoties īpaši ātrai un precīzai aktīvai strēles vadībai "ContourControl", iespējams arī liels darba ātrums, nemazinot darba kvalitāti.

Tiešā iesmidzināšana DirectInject

Vācijas Lauksaimniecības asociācijas (DLG) godalgotā DirectInject sistēma ir pieejama kā papildaprīkojums. Tas ļauj pievienot papildu produktus pēc nepieciešamības un dažu sekunžu laikā, padarot pašgājēja smidzinātāja izmantošanu vēl ērtāku un efektīvāku. Sistēma ir pilnībā integrēta PANTERA šķidrumu cirkulācijas sistēmā un darbībā, tāpēc visas funkcijas – no aktivizēšanas līdz tīrīšanai – var iedarbināt no kabīnes, nospiežot vienu pogu.

  • Jaudīgs: liela tvertnes ietilpība 7000 l un strēles platums līdz 48 m ar darba ātrumu līdz 30 km/h
  • Augsni saudzējošs: viegla konstrukcija un lieli riepu izmēri ar optimālu svara sadalījumu
  • Komfortabls: modernākās šasijas un kabīnes tehnoloģijas, kā arī lietotājam draudzīga vadība
  • Fleksibls: hidrauliska ritošās daļas platuma regulēšana un plašs strēļu klāsts visdažādākajiem pielietojumiem
  • Drošs uz ceļa un uz lauka: zems smaguma centrs un stabila ritošā daļa ar automātisku slīpuma kompensāciju

Šasijas varianti ar hidraulisku ritošās daļas platuma regulēšanu.

PANTERA 7004 šasija.

Braukšana ar mainītu ritošās daļas platumu saudzē augus un augsni.

Aktīvā slīpuma kompensācija lielākam komfortam un drošībai.

Mūsdienīga kabīne ar 12 LED darba gaismām priekšpusē.

Ērts, ergonomisks rokas balsts.


Viegli pieejams sūkņa bloks un papildu uzglabāšanas nodalījums

  • Slider
  • Slider
  • Slider

1 / 4

Vecāki raksti