Jaunums! AMAZONE nažu valcis!

Nažu valcis kā Cirrus 6003-2 kombinētās sējmašīnas priekšējais komponents.

Cirrus 6003-2 nažu valcis – unikāls risinājums!

AMAZONE piedāvā nažu valci kā paceļamās un nolaižamās Cirrus 6003-2 kombinētās sējmašīnas priekšējo komponentu. Slēgtā valča konstrukcija ar “V” veidā izkārtotiem nažiem ir unikāla. Šis nažu valcis nodrošina augsnes irdināšanu un intensīvu labības atlikumu smalcināšanu. Starpkultūras un garāki rugāji tiek smalcināti šķērsām braukšanas virzienam. Veicot mazāk darba piegājienu, tiek ietaupīts darbam nepieciešamais laiks un samazināta augsnes ūdens iztvaikošana.

Daudzpusīgs pielietojums, aprīkojot Cirrus kombinēto sējmašīnu ar nažu valci.

Sagatavojot augsni labības sēšanai pēc saulespuķu ražas novākšanas, garie stiebri tiek griezti šķērsām, savukārt Minimum-TillDisc diski tos izvieto gareniski. Sēšana ir daudz precīzāka, jo sēklu iestrādes lemesis nepaceļas, ja uz lauka atrodas labības atlikumi.

Lai lauks būtu gatavs sējai, pēc kukurūzas ražas novākšanas nepieciešams vienmērīgi saīsināt un nolīdzināt kukurūzas stublājus. Aprīkojot Cirrus 6003-2 ar nažu valci, rugāju apstrādei nav nepieciešams papildu darba piegājiens ar mulčētāju, valci vai disku ecēšām.

Sējot tieši esošajā starpkultūrā, nažu valcis nodrošina labāku rezultātu. Starpkultūra vienā piegājienā tiek intensīvi apstrādāta un nepieciešamības gadījumā iestrādāta augsnē.

 Apvienojot šos darba piegājienus, tiek samazināts nepieciešamais lauka pārbraukšanas reižu skaits. Turklāt tiek saudzēta augsne un ietaupītas izmaksas.

Nažu valcis ir ārkārtīgi izturīgs, un tam nav nepieciešama tehniskā apkope.

Nažu valcim ir raksturīga ārkārtīgi liela izturība. Tas īpaši izceļas ar robustajiem gultņiem un no bora tērauda izgatavotajiem nažiem, kas nodrošina ilgu kalpošanas laiku. Nažu stiprinājumi ir iestrādāti valča apaļajā caurulē. Slēgtais valča centrs ir ārkārtīgi izturīgs pret akmeņiem un netīrumiem. Nažu valcim nav nepieciešama tehniskā apkope, jo tas ir aprīkots ar sfēriskiem rullīšu gultņiem un gredzenveida blīvējošo starpliku. Tā kā reversie naži ir slīpēti no abām pusēm, izmaksas nodiluma gadījumā ir divreiz mazākas.

Lielisks rezultāts.

Viena no nažu valča unikālajām iezīmēm ir “V” veidā izkārtotie naži. Šis īpašais izkārtojums novērš mašīnas pastiprinātu virzību uz sāniem.

Atsevišķie nažu segmenti nodrošina pielāgošanos augsnes reljefam, kā rezultātā mašīna vienmērīgi darbojas visā darba platumā pat uz nelīdzenas augsnes.

Pārskats par priekšrocībām:

  • Mazāks lauka pārbraukšanas reižu skaits, izmantojot kombinēto sējmašīnu.
  • Mazāku darba piegājienu rezultātā tiek ietaupītas izmaksas.
  • Vienmērīga uzdīgšana arī tad, ja vietām ir sastopama pavisam atšķirīga tipa augsne.
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider

1 / 6