Jaunums! AMAZONE maiņvērsējarkls TYROK 400 Onland!

AMAZONE tagad piedāvā Tyrok 400 pusuzkarināmo maiņvērsējarklu irdināšanai. Tyrok Onland izceļas ar daudzpusīgumu – ātru un vienkāršu pārslēgšanos no irdināšanas režīma uz vagošanas režīmu. Jaunie modeļi tiek piedāvāti ar 7, 8 vai 9 lemešiem traktoriem ar jaudu līdz 400 ZS.

Viegla pārslēgšanās no irdināšanas režīma uz vagošanas režīmu

No traktora lieluma un riepu izmēra ir atkarīgs tas, vai traktors pārvietojas pa vagu vai līdzās vagai. Proti, ja traktors ir aprīkots ar kāpurķēdi, duālajiem riteņiem vai īpaši lielām riepām, kuru izmērs pārsniedz 710 mm, nav iespējams pārvietoties pa vagu, nenoblietējot augsni, kas jau daļēji tikusi uzarta.

Būtiska irdināšanas režīma priekšrocība ir tāda, ka traktora plato riepu lielā kontaktvirsma samazina spiedienu uz augsni, kā arī iespēja izmantot zemāku riepu spiedienu. Tas nozīmē, ka tiek būtiski samazināta augsnes noblietēšana un novērsta arkla nosprostošanās. Turklāt irdināšanas režīms garantē labāku pielāgošanos braukšanas trajektorijai, ko nodrošina samazinātā sānu vilce, kā arī efektīvāku jaudas pārnesi. Tāpat iespējams izmantot GPS vadības sistēmu, kas nodrošina maksimālu darba komfortu un precīzu pielāgošanos nākamajai vagai. Pastāvīgu dziļuma kontroli nodrošina priekšējais ritenis, kas nepārtraukti rit uz neapstrādātās augsnes.

Aršanas veidu būtiski ietekmē arī citi faktori, piemēram, augsnes struktūra. Tādēļ īpaši svarīga ir viegla pārslēgšanās no irdināšanas režīma uz vagošanas režīmu. Ja augsnes virsma lietus vai mitruma dēļ nenodrošina optimālu saķeri, jebkurā brīdī iespējams ātri pārslēgties uz vagošanas režīmu. Atliek vien pārslēgt hidraulisko sviru, kas atrodas uz arkla pacelšanas strēles.

Izturība bez jebkādiem kompromisiem

Tyrok Onland ir aprīkots ar robustu taisnstūrveida 200x150x10 mm strēli, kas garantē īpašu izturību. Šī strēle salīdzinājumā ar kvadrātveida strēli ir pārāka ar to, ka tā nesaliecas pat izteikti nelīdzenas augsnes gadījumā. Līdz ar to tiek nodrošināts vienmērīgs darba dziļums visā darba garumā un platumā, kas ir īpaši svarīgi lielu darba platumu gadījumā.

Tyrok Onland izceļas arī ar SmartTurn sistēmu. Lauka malā tieši pirms rindas gala sasniegšanas ātrais pagriešanās temps hidrauliski tiek divkārt samazināts. Līdz ar to tiek radīts amortizējošs efekts, kas samazina spriedzi uz arkla konstrukciju, kad cilindrs tiek ielaists. Nav nepieciešams samazināt ātrumu, jo Onland variantā cilindrs pirms pagriešanās automātiski saloka strēli. Līdz ar to gravitācijas pagriešanās centrs ir pēc iespējas zemāks, līdz minimumam samazinot spēkus, kas iedarbojas uz traktoru un arklu.

Pārdomāts arkla korpuss – SpeedBlade mazākam nodilumam

SpeedBlade arkla korpuss ar īpaši lielo, patentēto priekšējo aizsargu uz vērstuves garantē minimālu nodilumu. Galvenais nodiluma punkts automātiski pārvirzās uz arkla korpusa centru, līdz ar to palielinot darba ātrumu, piemēram, no 6 km/h līdz 8 km/h. Tā rezultātā galvenais nodiluma punkts saglabājas uz šī vērstuves lielā priekšējā aizsarga un tiek novirzīts no galvenās vērstuves pat lielā braukšanas ātrumā. Atkarībā no pielietojuma un mērķa ir pieejami dažādi redeļu tipa vai vienlaidu vērstuves profili.

Vēl viena būtiska priekšrocība ir tāda, ka lemeša uzgalis pārklāj asmeni un līdz ar to aizsargā savienojuma vietu. Šis pārdomātais risinājums novērš augu atlikumu uzkrāšanos vai ķīpu auklu sapīšanos.

Ar unikālo ©plus rūdīšanas procesu AMAZONE izvirza visaugstākos standartus arklu dilstošo detaļu ražošanā. Papildus pievienotais ogleklis nodrošina, ka Tyrok dilstošās detaļas ir daudz cietākas un izturīgākas. 

Droša, ērta un precīza pielāgošanās nevainojamam darba profilam 

Tyrok Onland standarta variantā ir aprīkots ar mehānisko vagu platuma regulēšanas funkciju. Atkarībā no darba apstākļiem darba platumu pēc izvēles iespējams pielāgot hidrauliski, atrodoties traktora kabīnē. Priekšējās vagas platumu un dziļumu iespējams regulēt gan mehāniski, gan hidrauliski. Viena no priekšrocībām šajā ziņā ir priekšējā cilindra tiešais savienojums arkla priekšpusē, kas nodrošina precīzu pielāgošanos pēdējai vagai.

  • Slider
  • Slider

1 / 3

Vecāki raksti