Jaunums! AMAZONE drošības komplekts Safety Kit!

Esi drošībā ar AMAZONE drošības komplektu Safety Kit! 

Sertificēts, izturīgs un vienmēr pa rokai – jaunais AMAZONE Safety Kit drošības komplekts!

Neatkarīgi no tā, vai tiek veikta augu aizsardzības līdzekļu lietošana, vai smidzinātāju tīrīšana, darba drošībai ir liela nozīme, jo operatoram, nonākot tiešā saskarē ar aktīvajām sastāvdaļām, nepareizi tās lietojot un neievērojot darba drošību, var tikt bojāta āda, acis, elpceļi un gļotāda. Lai pasargātu operatoru veselību, AMAZONE piedāvā drošības komplektu, kurā ietiplst operatoram paredzētie individuālie aizsardzības līdzekļi – aizsargcimdi, priekšauts ar piedurknēm, aizsargbrilles, respirators ar aktīvo filtru, dezinfekcijas līdzekļi un acu skalošanas līdzeklis. Visām komplektā iekļautajām lietām ir DIN vai EN sertifikāti un tos var droši uzglabāt Safety Kit koferī.

Komplektā iekļautais sertificētais priekšauts ar piedurknēm un aizmugures aizdari ir īpaši noderīgs, jo tas ir īpaši izturīgs un to var ātri un viegli uzvilkt/novilkt. Izmantojot priekšautu kopā ar darba apģērbu, kuram ir garās piedurknes, tiek aizsargāta lielākā daļa ķermeņa augšdaļas.

AMAZONE darba drošības komplektam ir pieejami divi izmēri – M un XL.

AMAZONE Safety Kit komplektus iespējams pasūtīt kopā ar jaunu AMAZONE smidzinātāju vai iegādāties pie mums, SIA AMAZONE, rezerves daļu veikalos.

  • Slider