Jaunums! AMAZONE Centaya - C Super!

AMAZONE paplašina pneimatisko sējmašīnu klāstu ar jauno Centaya-C Super.

Centaya – C Super sējmašīnai ir 2000 l liela divu kameru sēklu tvertne, kas nodrošina mazāku lauka pārbraucienu skaitu, ļaujot ietaupīt laiku un degvielu. Tās darba platumi ir 3, 3.5 un 4 metri. Sējmašīna ir īpaši jaudīga, tās darba ātrums ir līdz 12 km/h

Pieaugot izaicinājumiem lauksaimniecībā, pieaug arī prasības pret modernajām sēšanas tehnoloģijām – precīzai sēklu dozēšanai un precīzai sēklas dziļuma novietošanai, kā arī īpaša uzmanība tiek pievērsta vairāku sēklu vienlaicīgai sēšanai un paralēlai mēslošanai sējas laikā. Divu kameru tvertne nozīmē to, ka papildus galvenajai kultūrai ir iespējams sēt arī starpkultūru, kas palīdz apkarot nezāles un aizsargā augsni no erozijas. Kā arī sējas laikā paralēli sēklai ir iespējams novietot mēslojumu, kas nodrošina labāku auga dīgtspēju. 2000 l lielo divu kameru sēklu tvertni ir iespējams sadalīt atbilstoši klienta prasībām -  60:40 vai 70:30 attiecībās. Tvertne ir izgatavota no metāla un, pateicoties tās īpašajai formai un novietojumam tuvu traktoram, tā nodrošina zemas celtspējas prasības.

Pēc izvēles Centaya-C Super sējmašīnu ir iespējams aprīkot ar viena diska lemešiem RoTeC vai dubultdisku lemešiem               TwinTeC. Izmantojot 400 mm lielo RoTeC pro disku, ir iespējams vienlaicīgi gan sēt, gan mēslot, jo tvertnē atsevišķi dozētie materiāli tiek novadīti pa vienu un to pašu gaisa padeves līniju uz vienu disku, kā rezultātā nelielu mēslojuma daudzumu var novietot tieši uz grauda. Turpretī, izmantojot dubultdisku tehnoloģiju TwinTeC, ir iespējams izvietot divas dažādas sēklas vai mēslojumu divos dažādos piegādes punktos. Centaya – C Super vienlaicīgi var aprīkot arī ar sīksēklu sējmašīnu GreenDrill 200, lai vienlaicīgi galvenajai kultūrai varētu sēt starpkultūru un mēslot. Šī kombinācija nodrošina iespēju vienā piegājienā sēt līdz pat trim materiāliem.

Sējmašīnai ir ISOBUS vadība, kas nodrošina atsevišķu un precīzu materiāla dozēšanu. Izmantojot bezpakāpju regulējamu elektrisko dozatoru, izsējas daudzumu var regulēt no 0,5 – 400 kg/ha.

Centaya – C Super ir aprīkota ar ātrās sakabes sistēmu QuickLink, kas ļauj uzkarināmo sējmašīnu ļoti vienkārši, ātri un bez instrumentiem savienot ar dažādiem AMAZONE augsnes apstrādes agregātiem. Atkarībā no augsnes apstākļiem to var kombinēt ar rotējošajām zemes frēzēm KE 02, KG un KX vai kompaktajiem augsnes apstrādes diskiem CombiDisc.

  • Slider
  • Slider

1 / 2

Vecāki raksti