Jaunums! AMAZONE Centaya 3000 Special!

Gatavojoties gaidāmajai izstādei SIMA 2022, AMAZONE paplašina savu pneimatisko uzkarināmo sējmašīnu klāstu, laižot tirgū Centaya 3000 Special. Šis jaunais modelis aizvieto uzkarināmo sējmašīnu AD-P Special.

Centaya Special ir pieejama ar 1000 l vai attiecīgi 1500 l lielu sēklu tvertni un tās darba platums ir  3 m. Šo sējmašīnu ir iespējams aprīkot ar RoTeC viena diska lemešiem vai TwinTeC Special dubultdiska lemešiem.

Kompaktums, vienkārša izmantošana un precīza izsēja

Centaya Special segmentu sadalītāja galviņa ir uzstādīta aiz sēklu tvertnes tieši virs lemešiem, nodrošinot ātru sēklu iestrādi. Tvertne ir izvirzīta uz priekšpusi un līdz ar to kalpo kā optimāls traktora smaguma centrs. Segmentu sadalītāja galviņai ir iespējams vienkārši piekļūt un to regulāri pārbaudīt, atrodoties uz platformas. Ņemot vērā vieglo piekļuvi, ir iespējams ātri un vienkārši noregulēt sēklu iestrādes periodus.

Tvertnes zemais profils arī nodrošina lielisku mašīnas pārredzamību. Caur lielo 2,30 x 0,84 m atvērumu tvertni iespējams ātri un ērti piepildīt arī tad, ja tiek izmantoti lielo maisu iepakojumi, frontālie iekrāvēji vai mazāki maisi. Tvertnes konstrukcija un slīpās sienas nodrošina sēklu nonākšanu tieši dozētājā.

Centaya Special uzkarināmā sējmašīna tiek vadīta ar ISOBUS. Intuitīvu vadību nodrošina AMAZONE pašu izstrādātā programmatūra apvienojumā ar TwinTerminal, tādējādi sējmašīnu ir iespējams ātri un vienkārši sagatavot sēšanai.

Inteliģenta kalibrēšana

Sēklu tvertni iespējams ērti kalibrēt, atrodoties uz platformas. Viegli pieejamais dozators, kas atrodas tvertnes apakšdaļā, nodrošina vienmērīgu sēklu dozēšanu. Sākotnēji sēklas nonāk sēklu savākšanas tvertnē, un tās tiek nosvērtas ar svariem, kas ietilpst sējmašīnas standarta aprīkojumā.

Atkarībā no attiecīgajām sēklām un apjomiem Centaya Special iespējams aprīkot ar dažādiem AMAZONE izstrādātajiem dozēšanas valčiem. Lai nomainītu dozēšanas valčus, pietiek vien atlaist divas uz dozētāja esošas bultskrūves, izmantojot komplektācijā ietilpstošo instrumentu.

Lai padarītu svēršanu, kalibrēšanu un tvertnes atbrīvošanu no pārpalikumiem vēl vienkāršāku, AMAZONE piedāvā Centaya Special sējmašīnu aprīkot ar  AmaTron 4 un Comfort Pack ar TwinTerminal 3.0 termināli, kurš tiek nofiksēts ar magnētu blakus dozētājam, nodrošinot tiešu sējmašīnas kalibrēšanu, kā rezultātā nav nepieciešams atkārtoti izkāpt no traktora. Izmantojot ISOBUS sējmašīnu var darbināt ar AmaTron 4 vai AmaPad 2, vai arī jebkura cita ražotāja ISOBUS termināli.

Viena diska vai dubultdisku lemeši

Centaya Special var aprīkot ar RoTeC viena diska lemešiem vai ar TwinTeC Special dubultdisku lemešiem.

RoTeC lemešiem nav nepieciešama tehniskā apkope, un tie darbojas ļoti stabili pat apjomīgu salmu un kultūraugu pārpalikumu gadījumā. Vagas profila izveidi un optimālu sēklu iestrādi augsnē nodrošina izsējas disks un vagu veidotājs. Control 10 dziļuma kontroles disks vai Control 25 dziļuma kontroles veltnis novērš augsnes pielipšanu izsējas diskam, līdz ar to nodrošinot precīzu iepriekš iestatīto sēklu iestrādes dziļumu. Pieejamie attālumi starp rindām ir 12,5 cm un 15 cm.

 Aprīkojot sējmašīnu ar jaudīgo TwinTeCSpecial dubultdisku lemešiem, tiek nodrošināta precīza un stabila izsēja. Diska diametrs ir 340 mm, savukārt lemeša spiediens – 40 kg, tādēļ lemesis garantē precīzu un efektīvu sēklu iestrādi pat lielā pārvietošanās ātrumā un neviendabīgas augsnes gadījumā. Tā kā dziļuma kontroles valcis nepārtraukti ir saskarē ar augsni, tiek nodrošināta optimāla sēklu iestrāde. Lemesis izceļas ar vienmērīgu gaitu pat tad, ja tiek apstrādāta neviendabīga augsne. Attālums starp rindām ir 15 cm.

QuickLink ātrās sakabes sistēma 

Centaya Special uzkarināmo sējmašīnu iespējams viegli un ātri pievienot citiem AMAZONE kultivēšanas agregātiem bez nepieciešamības izmantot papildu darbarīkus, jo tā ir aprīkota ar QuickLink ātrās sakabes sistēmu. Atkarībā no attiecīgās augsnes mašīnu iespējams aprīkot ar KE 02 rotējošajām ecēšām vai KG un KX rotējošo kultivatoru. Tāpat Centaya Special iespējams izmantot kombinācijā ar CombiDisc kompaktajām disku ecēšām, apstrādājot ļoti irdenu augsni.

  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider

1 / 6

Vecāki raksti