Jaunums! AMAZONE arkls TYROK 400!

Lauksaimniecības tehnikas ražotājs Amazone iepazīstina ar savu jauno arklu klāsta flagmani – pusuzkarināmo maiņversējarklu Tyrok 400, kas paredzēts 400 zirgspēku klases traktoriem.

Tyrok 400 sērijā pieejamas septiņu, astoņu un deviņu korpusu arklu versijas. Šīs sērijas galvenais jauninājums ir SpeedBlade arkla korpuss, kura patentētā īpaši lielā priekšējā daļa, strādājot lielākā ātrumā, samazina galvenās plāksnes nodilumu. Ja arkls strādā ar lielāku ātrumu, galvenais nodiluma punkts automātiski virzās arvien tālāk uz arkla korpusa centru.

Citas jaunas funkcijas ietver SmartTurn un AutoAdapt. Apvēršanas sistēma SmartTurn hidrauliski palēnina šo procedūru tieši pirms manevra noslēguma. Tas rada amortizācijas efektu un aizsargā mehānismus no iespējamās pārslodzes.

AutoAdap sistēma ļauj ātri reaģēt uz mainīgiem augsnes apstākļiem vai strādājot nelīdzenā apvidū. Šī sistēma maināma vagas platuma modeļiem automātiski hidrauliski pielāgo priekšējo vagu, mainoties kopējam darba platumam. Mehāniskā darba platuma regulēšana ir Tyrok standarta aprīkojumā.

Atbalsta riteņa hidropneimatiskā balstiekārta nodrošina braukšanas komfortu un drošību pārvietojot arklu pa ceļu. Papildaprīkojumā pieejama hidrauliskā darba platuma regulēšanas sistēma no kabīnes, hidrauliskā aizsardzība pret pārslodzi un citas opcijas. Tāpat Tyrok 400 var aprīkot arī ar augsnes pieblīvēšanas veltņiem.

Avots: Profi Latvija 

  • Slider
  • Slider
  • Slider

1 / 4