Jaunie STEYR PROFI sērijas traktori tagad sniedz vēl lielāku braukšanas komfortu!

STEYR PROFI sērijas traktori ar nominālo jaudu 116–150 ZS jaudu un maksimālo jaudu 125–158 ZS 2022. gadā ir tikuši uzlaboti gan redzamības un ergonomikas, gan komforta un drošības ziņā. Turklāt iestatījumus iespējams regulēt pēc nepieciešamības atbilstoši attiecīgajiem darba apstākļiem.

 Kabīnes salona un konstrukcijas uzlabojumi

Jaunajiem modeļiem visbūtiskākās izmaiņas ir novērojamas kabīnes salonā un konstrukcijā. Iekļūšanu kabīnē nodrošina jauna ergonomiski uzlabota iekāpšanas zona ar alumīnija pakāpieniem, kas raksturīgi lielajiem STEYR ABSOLUT CVT traktoriem. Turklāt jaudīgie LED lukturi izgaismo iekāpšanas zonu diennakts tumšajā laikā, līdz ar to nodrošinot drošāku iekāpšanu un izkāpšanu. Tāpat kabīnes iekāpšanas zonā atrodas pārsegs, kas nosedz papildu ārējā akumulatora slēdzi, apsildes sistēmas pieslēgvietas un gaisa izvada savienojumu. PROFI un PROFI CVT sērijas modeļiem kā papildaprīkojums ir pieejams papildu ārējais gaisa izvada savienojums, kas atvieglo kabīnes un radiatoru tīrīšanu.

Savukārt jauno PROFI modeļa traktoru aizmugurē esošais pārsegs nodrošina vieglu piekļuvi ergonomiski izkārtotajiem hidrauliskajiem vārstiem, līdz ar to garantējot ātrāku un vienkāršāku agregātu piekabināšanu un atkabināšanu. Uzlabotajā augšējās sakabes blokā ir iestrādāts pozicionēšanas indikators, kas uzlabo traktora stabilitāti un drošību, līdz ar to nodrošinot vienkāršāku un ātrāku augšējās sakabes nofiksēšanu un pozīcijas pārbaudi, vadītājam atrodoties kabīnē.

Pie kabīnes konstrukcijas uzlabojumiem pieskaitāmi arī jaunie, modernie LED sānu indikatori, kas darbojas arī kā virzienrādītāji. Jaunās LED signālgaismas, kas ir pieejamas kā papildaprīkojums, iespējams saliekt, līdz ar to samazinot bojājumu risku.

 Augstāks komforts, labāka redzamība un visaugstākās klases aprīkojums

Atrodoties kabīnē, nepamanīts nepaliks galvenais uzlabojums redzamības ziņā – zemais vējstikla tīrītājs, kas salīdzinājumā ar tā iepriekšējo dizainu tagad nodrošina par 60% lielāku izvērsumu, līdz ar to uzlabojot redzamību un drošību sliktas redzamības apstākļos. Lielāku komfortu sniedz arī kompaktais un optimāli izvietotais atpakaļskata spogulis. Jaunā PROFI/PROFI CVT modeļu vējstikla tīrītāja/indikatora svira, kas līdzinās kravas transportlīdzekļu svirām, ietver uzlabotu automātisku izslēgšanās funkciju, līdz ar to garantējot drošāku pārvietošanos.

Lai braukšana sniegtu vēl lielāku komfortu, kabīne ir aprīkota ar pneimatisku balstiekārtu, kas kā papildaprīkojums ir pieejama arī jaunajiem STEYR IMPULS CVT modeļiem. Pie jaunumiem pieskaitāma arī ērtā STEYR stūre ar ādas apdari, uzlabotie nodalījumi piederumu uzglabāšanai, kā arī PROFI un POFI CVT modeļiem pieejama aukstuma kaste dzērienu uzglabāšanai zemā temperatūrā. Savukārt DAB radio ar Bluetooth funkciju, uzlabotie augstas kvalitātes skaļruņi un DAB antena apvienojumā ar augsto jumtu nodrošina izcilu skaņas kvalitāti kabīnē.

Uzlabotais monitora statīvs ar integrēto kabeļu vadotni un divām USB pieslēgvietām atvieglo pievienoto agregātu vadīšanu un datu ievadīšanu. Tāpat pieejams arī RAM® mobilā tālruņa statīvs. Ar jauno moderno multikontrolieri ne tikai kontrolēt izvēlētās hidrauliskās funkcijas, bet arī braukšanu virzienā uz priekšu/ atpakaļgaitā, līdz ar to ļaujot vadītājam pēc vēlēšanās mainīt braukšanas virzienu tikai ar vienu rokas kustību, līdz minimumam samazināt roku kustības un optimāli ātri reaģēt uz notiekošo.

CVT sērijas traktori sniedz vēl labāku braukšanas komfortu

Jaunie STEYR PROFI CVT sērijas traktori ir aprīkoti ar CVT (slodzē patstāvīgi regulējamā) transmisiju, kuras regulēšana no kabīnes tagad ir vēl vienkāršāka, sniedzot labāku braukšanas komfortu. Vadītājs pēc nepieciešamības var konfigurēt, saglabāt un aktivizēt iestatījumus atkarībā no darba apstākļiem. Ir tikušas uzlabotas tādas PROFI CVT traktoru funkcijas, kā ātruma palielināšana un samazināšana, pārnesumu darbība, akseleratora pedāļa jutība un kruīza kontroles sistēmas darbība.  Uzlabojumi ir veikti arī saistībā ar Multicontroller vadības sviras jutību un pozīcijas noteikšanu.

Jaunajā PROFI klāstā sešu cilindru 6145 modelis ir aizstāts ar PROFI 6150, kas tika pārsaukts, lai norādītu, ka traktora nominālā jauda ir 150 ZS. Visiem pārējiem Profi sērijas traktoriem, kuri ir aprīkoti ar četru cilindru motoriem, modeļa nosaukums paliek nemainīgs.

  • Slider

Vecāki raksti