Jaunās paaudzes KRONE BigPack!

Šī gada jūlijā KRONE prezentēja jaunās paaudzes BigPack ķīpu preses modeli, kurš salīdzinājumā ar iepriekšējās paaudzes modeli nodrošina labāku operatora komfortu un lielisku sniegumu. To apstiprināja klienti, kuri veica mašīnas pārbaudi savā laukā un salīdzināja ar iepriekšējo BigPack modeli.

KRONE rūpnīca saviem klientiem rīkoja testa braucienu, kurā piedalījās 4.paaudzes BigPack un 5.paaudzes BigPack ķīpu preses. Tests notika uz 9 ha lauka, kur preses paralēli viena otrai novāca kviešu salmus. Abas tehnikas vilka identiski traktoru modeļi. Testa brauciena beigās tika secināts, ka jaunās paaudzes BigPack caurlaidība ir 53,5 t/h un vienlaikus nodrošina par 13% lielāku ķīpu blīvumu (km/m3), tas nozīmē, ka salīdzinājumā ar iepriekšējo paaudzi veiktspēja ir pieaugusi par 20%.

Testa laikā tā dalībnieki atzinīgi novērtēja ērto vadāmību, kas ievērojami atvieglo operatora darbu. Papildus ir pieejamas LED darba gaismas un papildu apkopes LED gaismas. Papildus plusus testa dalībnieki piešķīra auklu kastēm, kas tagad ir integrētas sānu paneļos, kur tās ir lieliski pasargātas no putekļiem un gružiem. 5.paaudzes modelim auklu kaste ir hidrauliski kustināma augšup un lejup, lai to būtu ērti uzpildīt un notīrīt, uzpildot ar 15 kg auklu spolēm.

  • Slider