Jaunais STEYR flagmanis STEYR ABSOLUT CVT 6280!

Jaunais STEYR flagmanis STEYR ABSOLUT CVT 6280!

ABSOLUT CVT 6280 modelis ir svarīgākais STEYR garās garenbāzes traktoru jaunums pēdējo 15 gadu laikā. Tas ir paredzēts tiem, kam ir nepieciešams jaudīgs un salīdzinoši viegls traktors. Tā kompaktā uzbūve ļauj palielināt efektivitāti nodrošinot lielāku ikdienas darbu ātrumu. Jaunā ABSOLUT CVT 6280 jauda ir 280 ZS, tas aizpilda vietu starp iepriekšējo ABSOLUT CVT (240 ZS) modeli un mazākās jaudas TERRUS CVT (250 ZS) modeli.

Lai gan redzamākais jaunums ir kabīne, traktoram ir veikti arī daudz citi uzlabojumi, kas uzlabo traktora veiktspēju, uzticamību un samazina ekspluatācijas izmaksas. Jaunajam ABSOLUT CVT ir atsvaidzinātais STEYR stils un tas ir aprīkots ar jaudīgām LED darba gaismām, kas nodrošina labāku pārredzamību diennakts tumšajā laikā, tādējādi padarot drošāku un mazāk nogurdinošu operatora darbu nakts laikā.

Līdz ar jauno flagmani STEYR ievieš jaunu numerācijas sistēmu, kas ļauj vieglāk identificēt katru modeli – pēdējie trīs cipari norāda modeļa maksimālo jaudu.

Jaunā kabīne ar pneimatisko amortizāciju ir par 8 % lielāka, nekā iepriekšējam modelim, nodrošinot vairāk vietas operatoram.

Jaunās kabīnes salona apdarē ir izmantota augstas kvalitātes āda, padarot kabīni modernāku. Salona troksnis ir samazināts līdz 66 dB(A), kas nosaka jaunus standartus šajā jaudas segmentā. Zemais trokšņa līmenis palīdz samazināt operatora nogurumu. Operatora sēdeklis ir aprīkots gan ar krēslu apsildi, gan ar krēslu dzesēšanu un tam ir grozāma atzveltne, kas atvieglo operatora darbu, kad ir nepieciešams veikt darbu traktora aizmugurē.

Lielā kabīne ir radījusi papildus uzglabāšanas vietas un zem pasažiera krēsla ir integrēts ledusskapis, kurā var novietot pusdienu kastīti un pāris divlitru pudeles. Klimata kontroles paketē ir iekļauts vairāk izvadu labākai gaisa sadalei, kam palīdz automātiskais režīms. Vēl vairāk komfortu uzlabo uzlabotā piekare, kas sinhronizē priekšejās ass piekari, kabīnes piekari un aizmugurējās ass piekari, tādējādi samazinot trieciena pārnesi.

Citi interjera uzlabojumi ietver jaunu A statnes displeju ar STEYR unikālo saskarni. Jaunajam displejam ir augsta izšķirtspēja, skaidri un viegli uztverami un loģiski sakārtoti skaitļi un simboli, kas ļauj labāk apskatīt traktora galvenos darbības parametrus un regulēt iestatījumus.

Tāpat kā TERRUS CVT modelim arī jaunajam ABSOLUT CVT 6280 nav nepieciešama manuāla/USB datu ierakstīšana/pārsūtīšana. Uzkrātajiem datiem no traktora un agregāta var piekļūt saimniecības datorā izmantojot mySteyr.com tīmekļa platformu vai S-FLEET lietotnē. S-FLEET sistēmā ir iespējams attālināti redzēt traktora atrašanās vietu un monitoru darbības rādītājus, kas palīdz attālināti pārraudzīt un plānot darbu, piemēram, izplānot degvielas uzpildes loģistiku. Ir iespējama divvirzienu datu pārsūtīšana, kas ļauj pārsūtīt lauku kartes un instrukcijas no telefona vai datora uz traktoru vai otrādi. Ja īpašnieks izvēlas dot atļauju, STEYR oficiālais izplatītājs var uzraudzīt traktoru S-FLEET sistēmā. Tas ļauj attālināti pamanīt agrīnās brīdinājuma pazīmes par jebkādām kļūdām, kā arī pārstāvis izmantojot S-FLEET Remote View var nodrošināt attālinātu operatora atbalstu kabīnē, savienojoties tieši ar Informar 1200 ekrānu no jebkuras vietas un jebkurā laikā.

Citi iekļautie uzlabojumi padara traktoru ērtāk lietojamu garās darba dienās. ABSOLUT CVT 6280 ir par 15 % lielāka degvielas tvertne, kas ļauj samazināt darba laikā nepieciešamo degvielas uzpildes daudzumu. Ir izstrādāta vieta speciāla vieta instrumentu kastei ar instrumentiem un roku mazgāšanas tvertnei.

ABSOLUT CVT 6280 modelim ir uzlaboti CVT transmisijas iestatījumi, kas ļauj operatoram pielāgot, saglabāt iestatījumus atbilstoši vēlmēm un darba apstākļiem. Unikālā ABSOLUT CVT iestatījumu sistēmas ir izstrādāta, lai operatori varētu fokusētos tieši uz ātruma paātrinājuma un samazinājumu,  labāku mūltikontroliera atsaucību un lielāku jūtību priekš gāzes pedāļa un Multicontroller ar pozīcijas noteikšanu. Kruīza kontroles vadību tagad var pārņemt ar gāzes pedāli, nodrošinot precizitāti un kontroli.

Vairāk par produktu var uzzināt sazinoties ar mūsu tehnikas pārdevējiem

STEYR produktu grupas vadītājs - Oskars Olavs - 26812112

Kurzeme - 29264388 

Latgale -  26119143, 25423063

Zemgale - 29165455 

Vidzeme - 27809466, 28801970

  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider

1 / 4

Vecāki raksti