Jaunais AMAZONE uzkarināmais smidzinātājs UF 2002 ar priekšējo tvertni FT 1502!

Jaunais AMAZONE uzkarināmais smidzinātājs UF 2002 ar tvertnes tilpumu 2000 l ir īpaši ērts modelis, kurš apvienojumā ar priekšējo tvertni FT 1502 palielina smidzināšanas šķidruma tilpumu līdz 3500 l.

Jaunās priekšējās tvertnes tilpums ir 1500 l un tā ir aprīkota ar divām sānu kamerām.

Jaunajam UF 2002 smidzinātājam ir jauna 60 l ieskalošanas tvertne, kura ir aprīkota ar dažādām praktiskām detaļām, kā, piemēram, pie skalošanas sprauslas tagad ir maza atbalsta virmas, lai varētu ērtāk izskalot kannas kakliņu. Smidzinātāju ir iespējams aprīkot ar Comfort-Paket, kur ir iespējams ieprogrammēt automātisku uzpildi, kas tiek vadīta ar elektrisku ieplūdes vārstu. Aiz smidzinātāja apkalpes durtiņām atrodas ne tikai miglotāja vadības panelis, bet arī izvelkamas trepītes ar podestu, lai varētu viegli aizsniegt tvertnes vāku.

Smidzinātājs ir aprīkots ar Super-S2 stieņu sistēmu un četrkāršu sprauslu sistēmu, kur pieejamais sprauslu atstatums ir 25 cm. Smidzinātāja šļūtenēm ir šarnīrsavienojums, lai pārvietošanās laikā tās varētu pielocīt. Vēl jaunais UF 2002 smidzinātājs ir aprīkots ar transportēšanas ritenīšiem, kurus var vienkārši atgāzt vai pielocīt klāt.

Miglotājs ir aprīkots ar moderno AmaTron 4 termināli, kura displeju var vienkārši paplašināt ar iPad, lai varētu uzraudzīt darba procesu no jebkura skata leņķa.

Smidzinātāja uzpildes jauda ir līdz 450 l/min.

Šī komplektācija ir lieliski piemērota lielām saimniecībām.


Vairāk informācijas: Profi Latvija

  • Slider

1 / 2