AMAZONE iegādājas daļu start-up uzņēmumu AgXeed!

AMAZONE ir kļuvusi par Nīderlandes start-up uzņēmuma AgXeed stratēģisko partneri. Partnerības mērķis ir attīstīt AMAZONE uzkarināmos agregātus tā, lai tos varētu autonomi izmantot uz lauka. Tādēļ sadarbības pamatā ir apņemšanās radīt saskarnes, kuras nodrošina visaptverošu saderību un savienojamību starp mašīnu un velkošo transportlīdzekli.

AgXeed autonomās platformas ir ideāli piemērotas AMAZONE produktu klāstam. Minimālā zemes spiediena, ideālā svara sadalījuma un elastīgo piestiprināšanas zonu kombinācija paver jaunas iespējas inteliģentu risinājumu konstrukcijai, kura ir izmantojama lauksaimniecībā.

Autonomā platforma AgBot ir aprīkota gan ar četru riteņu šasiju, gan ar kāpurķēžu šasiju, kas pēdējos gados jau ir ļoti veiksmīgi izmantota kopā ar AMAZONE augsnes apstrādes un sēšanas agregātiem. Gan augsnes apstrādes, gan sēšanas agregātus ir iespējams kombinēt ar universālo FTender priekšējo tvertni sēklai un granulētajam mēslojumam, un FT-P priekšējo tvertni, kura ir piemērota augu aizsardzības līdzekļu un šķidrā mēslojuma lietošanai

Platforma ir aprīkota ar dažādām sensoru sistēmām, kas uzrauga un analizē paveikto darbu, tieši šis optimizētais process un darba kvalitāte ir galvenais, domājot par autonomo komandu. Izmantojot autonomo pārvaldības sistēmu tiek ieekonomēts laiks, tādējādi saimniecības vadītāji var vairāk pievērsties agronomisko un stratēģisko pārvaldību plānošanā.

  • Slider
  • Slider
  • Slider

1 / 3

Vecāki raksti