AMAZONE IceTiger – precīzāks darbs ziemas sezonā

AMAZONE ar šo pilnībā no jauna izstrādāto IceTiger piedāvā inovatīvu visaugstākās precizitātes piekabināmo kaisītāju sāls un sāls šķīduma izkliedei. Jaunā padeves sistēma, ko veido konveijera grīda, nodrošina sāls izkliedi ar atšķirīgu mitruma saturu (pat vismazākajos daudzumos), kā arī tādu abrazīvo materiālu izkliedi, kā grants vai smiltis. Apvienojumā ar ērti lietojamo ISOBUS termināli IceTiger ir ideāls augstas precizitātes risinājums darba veikšanai ziemas sezonā.

Inovācija: Smart Precision sistēma – regulējama konveijera grīda un elektriska izkliedes punkta iestatīšana ar ISOBUS palīdzību

Viena no aprīkojuma unikālajām īpašībām ir hidrauliska kaisāmā materiāla padeve, ko nodrošina konveijera grīda. Pateicoties platajai atbalsta virsmai, bez jebkādas nosprostošanās vai nobloķēšanās tiek nodrošināta nepārtraukta kaisāmā materiāla padeve uz izvadu, no kura tas visbeidzot nonākot uz izkliedes diska. Ar hidrauliskā motora palīdzību konveijera grīdu precīzi iespējams iestatīt ātras vai lēnas darbības režīmā tā, lai būtu iespējams izkliedēt pat mazus apjomus līdz 5 g/m2. Augstas precizitātes izkliedes disku iespējams izmantot 2 – 8 m darba platumā. Līdz ar to IceTiger ir ideāli piemērots izmantošanai jebkuros darba apstākļos.

Būtiskas priekšrocības sniedz Smart Precision sistēma, kas nodrošina elektrisku izkliedes punkta iestatīšanu ar ISOBUS palīdzību. Tā rezultātā vēlamo izkliedes platumu labajā un kreisajā pusē ērti iespējams iestatīt, atrodoties traktora kabīnē. Izkliedes loka pārbīdi pārvietošanās laikā nodrošina elektriskais servomotors. Elektriskā izkliedes punkta regulēšanas sistēma automātiski iestata precīzu izkliedes punktu un papildus automātiskajai izkliedes diska ātruma regulēšanai nodrošina vēlamo simetrisko vai asimetrisko izkliedi. Tā kā darba platums ir ērti regulējams, izkliedes loku iespējams precīzi iestatīt izkliedei tikai vienā joslā vai arī vienlaicīgi abās joslās. Turklāt apļveida krustojumos trijstūrveida formā veidotu izkliedi iespējams pavērst uz iekšu tā, lai optimāli tiktu noklāta visa braucamā daļa.

AMAZONE piedāvā arī pašu izstrādāto termināli AmaTron 4, kas paredzēts ISOBUS vadībai. Lai veiktu darbu ziemas sezonā, ar AmaTron 4 iespējams aprīkot pat tos traktorus, kuri standarta variantā nav savietojami ar ISOBUS. Planšetes tipa terminālis ir aprīkots ar skārienjutīgu 8’’ krāsu displeju, kas darbojas gan dienas, gan nakts režīmā. Tajā ir pieejama praktiska ātrās palaišanas izvēlne ar inteliģento izvēlnes navigācijas funkciju, kā arī automātiska pogu attēlošana, ko nodrošina skārienjutīgs sensors. Maksimālam komfortam visas funkcijas izvēlnē iespējams kontrolēt ar daudzfunkcionālās sviras AmaPilot+ vai citām ar ISOBUS savietojamu daudzfunkcionālo sviru palīdzību.

Opcija: integrēta sāls šķīduma izkliedes sistēma

IceTiger pēc izvēles iespējams aprīkot arī ar sāls šķīduma izkliedes sistēmu. Sāls šķīduma FS30 tvertnes kopējais tilpums ir 500 l. Cietās daļiņas un sāls šķīdums tiek sajaukti tieši pirms materiāla nonākšanas uz izkliedes diska, savukārt precīzi regulējamo sāls šķīduma padevi nodrošina hidrauliski darbināms sūknis ar aizsardzību pret t.s. “sauso” darbību. Sāls saturs šajā maisījumā salīdzinājumā ar sauso sāli tiek samazināts par aptuveni 23%. Līdzās sniega un ledus šķīdināšanas īpašībām būtiski tiek samazināti vēja radītie sāls zudumi.


Inteliģenta vadība ar EasySet 2 – ekonomiska un videi draudzīga lietošana 

IceTiger standarta variantā tiek vadīts ar kabīnē uzstādīto EasySet 2 termināliTā kā vadība ir intuitīva un vienkārša, tās apguvei ir nepieciešams vien īss brīdis, turklāt termināli iespējams optimāli izmantot arī traktora vadītāja maiņas gadījumā. Pēc vēlamā izkliedes apjoma un darba platuma iestatīšanas automātiski tiek noregulēts kaisāmā materiāla daudzums atkarībā no mainīgā braukšanas ātruma. Izmantojot EasySet 2, izkliedes punkts tiek iestatīts manuāli. Īpaši bīstamās vietās, piemēram, uz tiltiem vai krustojumos, izkliedes apjomu iespējams divkāršot, aktivizējot funkciju “+100%”. Turklāt, piespiežot pogu, iespējams kalibrēt darba platumu, ātrumu un izkliedes apjomu. Ar EasySet 2 palīdzību iespējams ieslēgt arī LED darba lukturus un rotējošās bākugunis. Kā opcija tiek piedāvāta arī atpakaļskata kamera, kas nodrošina izkliedes loku pārredzamību, kā arī tvertnes iekšējā kamera uzpildes līmeņa kontrolei.

Liela tvertne lielākam ražīgumam

Kaisītājs IceTiger standarta variantā ir aprīkots ar tvertni, kuras tilpums ir 1000 l. Tvertnei ir optimāls smaguma centrs, ko nodrošina trīspunktu uzkare, kā arī stāvas sienas, kā rezultātā tvertnē nepaliek kaisāmā materiāla pārpalikumi. Tvertnes tilpumu pēc izvēles pakāpeniski var palielināt par 300 l vai attiecīgi 600 l līdz maksimālajam tilpumam 1900 l.

  • Slider
  • Slider
  • Slider

1 / 4